![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:16, 3 березня 2021 р.
Ведмежий притулок «Домажир» поповниться новими мешканцями та запрошує на новий туристичний сезон
![Ведмежий притулок «Домажир» поповниться новими мешканцями та запрош... Ведмежий притулок «Домажир» поповниться новими мешканцями та запрошує на новий туристичний сезон](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ведмежий притулок «Домажир», що розташований на Яворівщині за 15 км від Львова, розпочинає новий туристичний сезон. Від 2 березня тут вже чекають на гостей, адже частина ведмедів уже прокинулася зі сплячки. До слова, до 15 березня ще будуть діяти минулорічні ціни на вхід, зазначає західнет.
У нас живе 22 ведмеді. Вже 16-17 із них прокинулися. Вони ще в такому сонливому стані, але вже виходять на прогулянки. Ми плануємо, що до кінця березня вони вже всі попрокидаються", – розповіла менеджерка з маркетингу притулку «Домажир» Оля Федорів.
Також вона зазначила, що цієї зими в зимову сплячку впали всі ведмеді, які живуть у притулку. Це означає, що деякі природні інстинкти, які притуплюються чи зникають через життя у неволі, у них відновлюються.
У нас ведмеді живуть в умовах наближених до природніх, але повернутися у дику природу вони вже не можуть, бо надто довго жили серед людей. Але деякі природні інстинкти до них повертаються. Цьогоріч у зимову сплячку впали всі наші ведмеді. Вони спали по-різному: хтось довше, хтось коротше, але заснули всі. Наприклад, попри те, що ведмеді мають у нас облаштовані барлоги, двоє ведмедів – Машута і Тайсон – вирили собі барлоги самостійно і там зимували. Ще один ведмідь, Михайло, який у нас проходив лікування і реабілітацію після того, як його забрали з бази відпочинку «Шипільська», де він жив у неволі, також впав у сплячку", – розповіла Ольга Федорів.
За словами Ольги Федорів, минулоріч туристичний маршрут продовжили. Цьогоріч його далі планують розширяти, ймовірно, додадуть нові об’єкти. Також цьогоріч у притулку планують прийняти на опіку нових ведмедів. Їх буде 5 або 6. Першого нового мешканця притулку привезуть уже в червні. Зараз у реабілітаційному центрі живуть 22 ведмеді.
Нагадаємо, минулоріч у притулок привезли двох ведмедів із президентської резиденції. А також тут оселилися два ведмеді з приватного зоопарку на Донбасі та три тварини, які жили в ресторанах.
![Ведмежий притулок «Домажир» поповниться новими мешканцями ..., фото-1 Ведмежий притулок «Домажир» поповниться новими мешканцями та запрошує на новий туристичний сезон, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ведмежий притулок «Домажир» – рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова біля с. Домажир. Заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи» (Австрія). У притулку в умовах, що максимально наближені до природніх, живуть ведмеді, яких врятували з притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...