На культурні пам’ятки Дрогобича виділять 2 млн 450 тис гривень

На культурні пам’ятки Дрогобича виділять 2 млн 450 тис гривень

3 березня, відбулося засідання комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради. В ході засідання було прийнято рішення про виділення коштів для культурних пам’яток Дрогобича. Про це повідомив заступник міського голова Андрій Ковч, зазначає пресцентр ДМР.

Комісія розглянула клопотання Дрогобицької міської ради і прийняла рішення виділити 1 мільйон гривень на реставрацію дзвіниці церкви Чесного Хреста. 650 тисяч гривень виділять на проектно-кошторисну документацію для Шпихліра. Крім того, планують виділити кошти на розробку документів щодо відведення землі під Шпихлір. На церкву Святого Юра також виділять 800 тисяч гривень.

На культурні пам’ятки Дрогобича виділять 2 млн 450 тис гривень, фото-1 На культурні пам’ятки Дрогобича виділять 2 млн 450 тис гривень, фото-2 На культурні пам’ятки Дрогобича виділять 2 млн 450 тис гривень, фото-3

За словами Андрія Ковча, сума коштів, яку готові скерувати в Дрогобич, є значною у порівнянні із загальним бюджетом, передбаченим для територій області загалом. З бюджету міської ради необхідно буде здійснити співфінансуваня у розмірі 500 тисяч гривень. 

#Пям'ятки_Дрогобича #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі