• Головна
  • МОЗ оновило поділ зон адаптивного карантину: Львівщина, поки що, помаранчева
12:24, 14 березня 2021 р.

МОЗ оновило поділ зон адаптивного карантину: Львівщина, поки що, помаранчева

МОЗ оновило поділ зон адаптивного карантину: Львівщина, поки що, помаранчева

13 березня Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл карантинних зон в Україні. Про це інформує пресслужба відомства.

Згідно з новим зонуванням, “червоними” опинилися Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька області.

До “помаранчевої” зони віднесли місто Київ, Вінницьку, Донецьку, Київську, Львівську, Миколаївську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську області.

Крім того, показник госпіталізацій перевищує 60 на 100 тисяч населення станом на 12 березня у місті Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Так, при визначеному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 12 березня складає 75,4, у Вінницькій області – 123,6, у Житомирській області – 92,6; у Закарпатській області – 87,6; в Івано-Франківській області – 131,3; у Миколаївській області – 81,2, у Хмельницькій області – 68,0; Тернопільській області – 60,1, у Чернівецькій області – 90,2.

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем у Закарпатській області – 66,9%.

Тим часом у Львові з 16 березня мають намір перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів усіх шкіл. Відповідне рішення винесуть на розгляд комісії з питань ТЕБ і НС у понеділок, 15 березня. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Нові_зони_адаптивного карантину ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...