![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
18:35, 15 березня 2021 р.
«Кубок Бограчу» відбувся на ГК «Буковиця», що в Бориславі
![«Кубок Бограчу» відбувся на ГК «Буковиця», що в Бориславі «Кубок Бограчу» відбувся на ГК «Буковиця», що в Бориславі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цими днями у рамках фестивалю “Spring Fest”, який проходить у Бориславі на гірськолижному курорті “Буковиця”, відбувся цікавий захід - “Кубок Бограчу”, про це інформує пресцентр БМР.
Таке дійство на схилах гірськолижного комплексу проходить вперше, але за словами організаторів, проведення “Кубку Бограчу” планують зробити традиційним з метою популяризації кулінарного мистецтва, зокрема української кухні.
Організаторами конкурсу є ГО Національна асоціація громадського харчування та ГК “Буковиця”. Для організації та проведення “Кубку” було створено організаційний комітет, до складу якого увійшли представники NFA, провідні шеф-кухарі та ресторатори України, представники ГК “Буковиця” та ГО Національна асоціація громадського харчування.
Участь у конкурсі взяли дві команди – кафе “Мармуляда” та ресторан “Тустань», які презентували смаколики та за авторськими рецептами готували бограч.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
17
live comments feed...