• Головна
  • На Львівщині стартує акцію зі збору коштів для придбання обладнання у дитячі лікарні та пологові
11:47, 17 березня 2021 р.

На Львівщині стартує акцію зі збору коштів для придбання обладнання у дитячі лікарні та пологові

На Львівщині стартує акцію зі збору коштів для придбання обладнання у дитячі лікарні та пологові

В усіх регіонах України у період із 1 квітня по 30 вересня триватиме Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Про це інформують в управлінні молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Акцію організовують шістнадцятий рік поспіль. За цей час вона зуміла отримати загальнонаціональну підтримку. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Як повідомили організатори, цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних громадах та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

Кошти збиратимуть для придбання неоталогічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

Кожного року фонд звертає увагу на проблематику забезпеченості обладнаннями різних відділень дитячих лікарень. Цьогорічна тема — неонатологія є надзвичайно актуальною. Адже рівень смертності дітей упродовж перших днів життя в Україні є одним із найвищих в Європі — 9,2 на 1000 новонароджених. Важливо забезпечити лікарні необхідним обладнанням як для діагностики, так і для надання медичної допомоги", - зазначила регіональна координаторка ВБФ «Серце до серця» у Львівській області Ольга Якимів.

Мета фонду не лише збір коштів, але й об’єднання населення навколо спільної справи — порятунку маленьких життів. Тому Львівське представництво фонду відкрите до співпраці із різними структурами — громадськими організаціями, приватними підприємствами, державними структурами.

Більше деталей на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця»

Контактна особа: Ольга Якимів, тел.: (097)-630-66-33.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Потрібна_допомога ##збір_коштів #для лікарень_та_плогового ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...