• Головна
  • У Бориславі школярів навчатимуть сортувати сміття
13:04, 17 березня 2021 р.

У Бориславі школярів навчатимуть сортувати сміття

У Бориславі школярів навчатимуть сортувати сміття

Днями постійна комісія з питань екології, туризму та сталого розвитку Бориславської міської ради ініціювала запровадження проекту “Час сортувати”, мета якого – впровадити систему сортування твердих побутових відходів у закладах дошкільної та середньої освіти міста.

За словами начальника відділу освіти Елли Качмарчик, наразі формуються заявки від установ освіти для передачі певної кількості контейнерів для роздільного сортування сміття із балансу міста на баланси шкіл і садочків.

У Бориславі школярів навчатимуть сортувати сміття, фото-1

Із завершенням канікул будемо значно активізувати роз’яснювальну та просвітницьку роботу із дітьми та педагогами щодо роздільного збору та сортування сміття. Ідея проекту “Час сортувати” – це навчити дітей правил роздільного сортування, на практиці показати, що при правильному поводженні із сміттям на цьому навіть можна заробляти додаткові кошти для школярів, для прикладу, купувати новий спортивний інвентар чи інше", – стверджує Елла Качмарик.

Деякі школи в Бориславі вже частково встановили у своїх приміщеннях контейнери та призвичаюють до сортування своїх вихованців. Проект має допомогти комплексно проводити такі зміни та налагодити процес сортування сміття у місті. Усі, хто долучаться до нього, будуть забезпечені великогабаритними контейнерами, необхідними інформаційними матеріалами. Фахівці допоможуть врегулювати роботу з підрядниками та залучити додаткові ресурси для впровадження сортування в навчальному закладі.

Діти – наші агенти змін. Без їхньої завзятості, оптимізму і рушійної сили, ми, дорослі, часто не готові виходити із зони комфорту і змінювати усталені роками речі. Дуже сподіваємось, що цей підхід допоможе запровадити культуру сортування і вдома. Наші “агенти” самі можуть перевчити свої родини. Так, зустрічаються люди несвідомі, які роблять багато неправильних і шкідливих речей. Але, коли це йде від дітей — це працює. “Час сортувати” – проект, який принесе у родини гарний приклад екологічної культури", – переконаний міський голова Ігор Яворський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Сотрування_сміття ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...