• Головна
  • Гіди та екскурсоводи з різних куточків Львівщини ознайомилися з туристичним потенціалом Борислава
16:49, 18 березня 2021 р.

Гіди та екскурсоводи з різних куточків Львівщини ознайомилися з туристичним потенціалом Борислава

Гіди та екскурсоводи з різних куточків Львівщини ознайомилися з туристичним потенціалом Борислава

В рамках проекту “Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку» 18 березня, у Борислав прибули представники туристичного середовища – гіди, екскурсоводи, туроператори.

Організаторами таких виїздів є управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації. Експедиції проходять з метою налагодження співпраці, промоції об`єктів історико-культурної спадщини та пошуку нових цікавих об’єктів туризму.

Першою локацією, яку відвідали гості у Бориславі, стала садиба-музей “Карпатська хата ХІХ ст» Сергія Силантьєва, яка збудована з ялинкових зрубів без жодного цвяха, а її дах покритий смерековою драницею, просякнутою нафтовою ропою. Тут представники туристичного середовища мали змогу побачити старовинні речі з різних куточків України: знаряддя для обробки льону та щітки для його вичісування, машинки для різання хліба, форма для випічки з гербом Австро-Угорщини, пляшки, ліхтарики, вишивані сорочки, тарілки з узорами ручного малювання, старі документи.

Наступним об’єктом відвідування була нафтова дучка ХІХ ст. – невелика копанка, з якої у давнину селяни черпали нафту. Саме її у своїх творах згадував Стефан Ковалів. Директор Центру екології, туризму та сталого розвитку провів коротку екскурсію, розповівши цікаві деталі з історії нафтового Борислава.

Відтак екскурсоводи відвідали і Бориславський міський парк та аптека-музей Йогана Зега – відомого дослідника бориславської нафти, одного із засновників технології її рафінування (розділення) на фракції. Екскурсійний супровід здійснював Ігор Романюк, представляючи до уваги присутніх експонати музею та розповідаючи про найцікавіші з них. Далі гості Борислава побували в гірськолижному комплексі “Буковиця”.

“Експедиція громад” - ставить собі за мету промоцію туристичної галузі Борислава, розширення географії подорожей та налагодження контактів з представниками туристичної сфери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Борислав ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...