В Дрогобицькій РДА офіційно представили нового очільника

Фото з ФБ-сторінки Степана Кулиняка
Фото з ФБ-сторінки Степана Кулиняка

18 березня голова Львівської ОДА Максим Козицький представив нового очільника Дрогобицької РДА Степана Кулиняка керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представникам органів місцевого самоврядування, громадськості. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Призначення на таку посаду – це прояв довіри від Уряду і Президента. Але водночас велика відповідальність. І в першу чергу перед людьми.  Дрогобиччина, як і вся Львівщина має якісно розвиватися", - зазначив Максим Козицький, який представляв нового очільника РДА.

В Дрогобицькій РДА офіційно представили нового очільника, фото-1 В Дрогобицькій РДА офіційно представили нового очільника, фото-2 В Дрогобицькій РДА офіційно представили нового очільника, фото-3

Додамо, Степан Кулиняк - уродженець Дрогобича. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю правознавство, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління, Тернопільський національний економічний університет, спеціальність – фінанси, банківська справа та страхування. Дотепер працював керівником апарату Дрогобицької райдержадміністрації.

Степана Кулиняка призначено головою РДА розпорядженням Президента України від 5 березня 2021 року.

#Голова_РДА #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі