• Головна
  • Школи Дрогобича і ОТГ на тиждень переходять на дистанційне навчання
13:17, 19 березня 2021 р.

Школи Дрогобича і ОТГ на тиждень переходять на дистанційне навчання

Школи Дрогобича і ОТГ на тиждень переходять на дистанційне навчання

Цієї п’ятниці, 19 березня, школярі міста Котермака востаннє відвідають навчальні заклади. Зважаючи на складну епідемічну ситуацію із ковідною недугою на Львівщині та Україні, місцевий відділ освіти розіслав рекомендаційні листи адміністраціям шкіл.

Як пояснює заступниця начальника відділу освіти Дрогобича Ольга Олексюк, згідно листів, школам рекомендовано на тиждень часу перейти на дистанційну форму навчання. Такі рекомендації стосуються усіх здобувачів освіти – тобто учнів із 1 по 11 класи.

Школи Дрогобича і ОТГ на тиждень переходять на дистанційне навчання, фото-1

За законом про освіту, школярі впродовж року навчаються 175 днів і 30 днів передбачено на канікули. Кожна школа на свій розсуд вирішує, коли у їхньому начальному закладі стартують весняні канікули і скільки часу вони триватимуть, щоб в загальному вийшла зазначена канікулярна кількість. Так як цієї зими, через несприятливі погодні умови учні шкіл міста довше були на канікулах, щоправда не всі, то відповідно тепер весняні канікули у деяких навчальних закладах будуть коротшими. Натомість є школи, які не використали канікулярну кількість днів і на увесь рекомендований тиждень дистанційного навчання переходять на канікули. Інші ж навчальні заклади – кілька днів будуть на дистанційній формі освіти, кілька днів – на канікулах", - пояснила Ольга Олексюк.

Відтак, 26 березня відділ освіти Дрогобича скерує в навчальні заклади новий рекомендаційний лист щодо відновлення навчального процесу або його продовження в дистанційній формі, зважаючи на епідемічну ситуацію та рівень захворюваності на той час.

Садочки міста продовжують працювати в звичному режимі.

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Дистанційне_навчання ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...