![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:25, 19 березня 2021 р.
У Дрогобичі, поки що, локдаун не оголошують: місто житиме за правилами «помаранчевої» зони
![У Дрогобичі, поки що, локдаун не оголошують: місто житиме за правил... У Дрогобичі, поки що, локдаун не оголошують: місто житиме за правилами «помаранчевої» зони](/dist-assets/images/cap.jpg)
До 22 березня Дрогобич дотримуватиметься епідемічних норм «помаранчевої» зони, яка оголошена на території усій Львівщині. Щодо введення локдауну, який від 19 березня запроваджено у Львові та рекомендовано обласною комісією ТЕБ і НС ввести на усій території Львівщини – то Дрогобич, поки що, не поспішає вводити такі радикальні міри.
Як стверджує керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР Ігор Юзв’як, ситуація із захворюваністю на ковідну недугу на Дрогобиччині не є такою загрозливою як у самому Львові.
Наразі не бачимо потреби поспішати з оголошенням локдауну, від якого страждає бізнес та люди. У понеділок 22 березня засідатиме місцева комісія ТЕБ і НС, яка спиратиметься на низку факторів по захворюваності та враховуватиме кількість шпиталізацій в регіоні. Відтак комісія прийме рішення, чи запроваджувати з 22 березня локдаун на Дрогобиччині чи залишити все без змін на найближчий час", - наголосив пан Юзв’як.
Додамо, у рамках обмежень «помаранчевої» зони мешканці мають перебувати в засобах індивідуального захисту в громадському транспорті та громадських будівлях, робота кафетеріїв та ресторанів дозволена з 7:00 ранку до 23:00, масові культурні заходи мають відбуватися із дотриманням епідемічних норм та із заповненням залів на 50%, аналогічна ситуація із проведенням спортивних заходів в регіоні, дозволено роботу готелів та реабілітаційних центрі тощо.
Наталя Зелена
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
17
live comments feed...