• Головна
  • Заповідник "Нагуєвичі" поповниться інтерактивною альтанкою для майстер-класів
14:32, 21 березня 2021 р.

Заповідник "Нагуєвичі" поповниться інтерактивною альтанкою для майстер-класів

Заповідник "Нагуєвичі" поповниться інтерактивною альтанкою для майстер-класів

Удосконалюються та стають ще цікавішими. Це про державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі». За словами керівника комплексу Богдана Лазорака, цьогорічну весну заповідник зустріне із альтанкою, в якій будуть проводити різноманітні майстер-класи для юних відвідувачів музею-садиби Франка.

Ідея встановити таку альтанку визріла давно. Оскільки весною та літом хочеться більше часу перебувати на свіжому повітрі. Тож ми і вирішили, чому не поєднати корисне з приємним. У новій альтанці - для дітей буде можливість проводити цікаві майстер-класи, обговорювати побачене та почуте в стінах музеї", - зазначив Богдан Лазорак.

Альтанку встановлять біля Будинку літератора, зі сторони, де відкриваються чудові краєвиди на гірські масиви. Роботи над її спорудженням уже киплять. Силами музейного комплексу та його працівників було закуплено відповідні будівельні матеріали для спорудження альтанки. Є сподівання, що у середині квітня інтерактина альтанка уже зафункціонує.

За словами пана Лазорака – заповідник «Нагуєвичі» минулого літа уже поповнився двома дерев’яними альтанками для відпочинку та корисного дозвілля відвідувачів – їх встановили у лісосмузі. Оскільки чимало гостей комплексу, після прогулянок стежками та галявинами Франка, не поспішають покидати місце, просякнуте духом великого Каменяра.

Окрім нової інтерактивної альтанки для майстер класів, у Будинку Літератора для юних дослідників Франкової творчості та життєвого віх, функціонує квест-кімната. ЇЇ відкрили у 2019 році завдяки реалізації культурних проектів ЛОДА на території Львівщини. За словами Лілії Хміль, заступника керівника з наукової роботи Державного історико-культурного заповіднику «Нагуєвичі», у кімнаті для дітей проводять цікаві тематичні квести, майстер-класи, інтерактивні уроки та презентації, художні заняття.

Для потреб кімнати було закуплено мультимедійне обладнання: інтерактивну дошку, проектор, комп’ютер, меблі для дітей, набори для творчості: гарячі клеї, фарби, пластилін, тканини тощо. Тому дітям цікаво перебувати у нас, майструвати своїми руками творчі речі, проходити квести та пізнавати Франка в неформальній обстановці тощо", - наголошує Лілія Хміль.

Заповідник "Нагуєвичі" поповниться інтерактивною альтанкою для майстер-класів, фото-11

В Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» вірять – весна переможе карантин, а це означає, що групи туристів, школярів та цікавих запізнати Франка приїдуть на його Батьківщину, щоб не тільки доторкнутися до старовинної кузні Каменяра, але й на лоні природи відкрити в собі творчий потенціал, який є у кожного з нас.

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Нагуєвичі ##державний_історико_культурний_заповідник_Нагуєвичі ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...