• Головна
  • В Україні 1 квітня зросте тариф на пологи і медичну допомогу новонародженим
12:20, 25 березня 2021 р.

В Україні 1 квітня зросте тариф на пологи і медичну допомогу новонародженим

В Україні 1 квітня зросте тариф на пологи і медичну допомогу новонародженим

 Тариф на пологи в Україні зросте до більш ніж 10 тис. грн. Із 1 квітня 2021 року пологові будинки отримають від держави на 2 тис. грн більше за надання медичної допомоги під час родів. Нова встановлена сума за пологи становитиме – 10 382 грн.

Зазначимо, що вказані кошти лікарням виплачує держава – пацієнтам нічого платити не потрібно, оскільки в державних медустановах пологи безкоштовні. Також зміниться сума медзакладам на медичну допомогу новонародженим. Зокрема, на догляд за недоношеними немовлятами вагою до півтора кілограмів сума зросте до 130 тис. грн. На догляд за новонародженими з вагою понад півтора кілограми - до 25 тис.грн.

Всі витрати покриває держава, оскільки пологи і медична допомога новонародженим в Україні входять до переліку безкоштовних медичних послуг Національної служби здоров’я України.

Крім того, передбачений окремий пакет ня ведення вагітності в амбулаторних умовах. Для цього НСЗУ і лікарні укладатимуть нові контракти. Завдяки цьому породіллі зможуть безкоштовно пройти всі спостереження вагітності – від взяття на облік до розробки індивідуального плану ведення вагітності та його виконання. Також можна буде здати лабораторні аналізи і зробити обстеження. Укласти відповідні договори зможуть і колишні поліклініки, які стали діагностичними центрами, якщо там є гінекологи і відповідне обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##зросте_тариф_на_пологи_і_медичну_допомогу_новонародженим ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...