• Головна
  • Капітальний ремонт приймальних відділень у Дрогобичі та Стрию завершать у квітні
11:35, 27 березня 2021 р.

Капітальний ремонт приймальних відділень у Дрогобичі та Стрию завершать у квітні

Капітальний ремонт приймальних відділень у Дрогобичі та Стрию завершать у квітні

В межах програми «Велике будівництво» триває реконструкція Дрогобицької міської лікарні № 1 та Стрийської районної лікарні. Завершення робіт на цих об’єктах заплановане на квітень цього року.

У Дрогобицькій міській лікарні № 1 на даний час вже завершено будівельні роботи. Генеральний директор лікарні Андрій Коцюба, повідомив, що до початку травня триватимуть роботи із встановлення кисневого генератора, протягом квітня будуть встановлені нові ліфти, проте приймальне відділення вже з 1 квітня готове обслуговувати пацієнтів в нових умовах.

Капітальний ремонт приймального відділення включав облаштування операційних та гіпсувальних кімнат, інфекційного боксу з окремим входом, кабінетів фіброгастроскопії, комп’ютерної томографії та УЗД, додаткових в’їздів для бригад швидкої допомоги та ін.

Наша лікарня, яка обслуговує близько 16 тисяч пацієнтів на рік, зможе на високому рівні надавати медичні послуги. Цього року на ремонт лікарні з місцевого бюджету Дрогобицької міської ради виділено 6 млн.грн.", - зазначив Андрій Коцюба.

Для лікарні також закуплено нові апарати УЗД та комп’ютерний томограф.

Додамо, інтенсивно тривають ремонтні роботи вхідної групи – місця під’їзду автомобілів швидкої допомоги до Стрийської лікарні, звідки пацієнтів скеровують до приміщення медзакладу. Ці роботи повинні завершити до 10 квітня. Відкриття оновленої лікарні заплановане на середину квітня.

На даний час у лікарні проведено капітальний ремонт із заміною вікон та сантехніки, встановлено нові меблі та медичне обладнання, облаштовано операційні, кімнати для лабораторій, приміщення для надання невідкладної допомоги тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Капітальний_ремонт_лікарень ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...