• Головна
  • На Дрогобиччині обстежують рекламні носії – за неналежний стан конструкцій передбачений штраф
15:11, 7 квітня 2021 р.

На Дрогобиччині обстежують рекламні носії – за неналежний стан конструкцій передбачений штраф

На Дрогобиччині обстежують рекламні носії – за неналежний стан конструкцій передбачений штраф

Фахівці відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради проводять обстеження рекламних конструкцій та носіїв на території Дрогобицької громади.

Як повідомив начальник відділу економіки Тарас Бачинський, перевірки проводяться з метою дослідження стану самих рекламних конструкцій та виявлення порушень щодо їхнього утримання. Під час обстежень зафіксовано численні порушення Правил благоустрою. Про що складено відповідні приписи – наголосив Тарас Бачинський.

Хочу нагадати власникам рекламних конструкцій про потребу своєчасної заміни сюжетів, забезпечення постійного належного естетичного та технічного утримання конструкцій, так як це обумовлено умовами договору. У випадку, якщо власник не забезпечить усунення порушень при експлуатації рекламних засобів, виконавчим комітетом будуть прийняті відповідні заходи реагування до порушників. За це передбачено адміністративну відповідальність згідно зі ст. 152 КУпАП у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн.", – наголосив Тарас Бачинський.

Окрім цього на території міста виявлятимуть і несанкціоновану рекламу, мешканці закликають повідомляти про такі носії через е-сервіс «Відкрита реклама». 

Додамо, дотримання Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами та законодавства про рекламу є обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері зовнішньої реклами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Рекламні_конструкції ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...