![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:11, 7 квітня 2021 р.
На Дрогобиччині обстежують рекламні носії – за неналежний стан конструкцій передбачений штраф
![На Дрогобиччині обстежують рекламні носії – за неналежний стан конс... На Дрогобиччині обстежують рекламні носії – за неналежний стан конструкцій передбачений штраф](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фахівці відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради проводять обстеження рекламних конструкцій та носіїв на території Дрогобицької громади.
Як повідомив начальник відділу економіки Тарас Бачинський, перевірки проводяться з метою дослідження стану самих рекламних конструкцій та виявлення порушень щодо їхнього утримання. Під час обстежень зафіксовано численні порушення Правил благоустрою. Про що складено відповідні приписи – наголосив Тарас Бачинський.
Хочу нагадати власникам рекламних конструкцій про потребу своєчасної заміни сюжетів, забезпечення постійного належного естетичного та технічного утримання конструкцій, так як це обумовлено умовами договору. У випадку, якщо власник не забезпечить усунення порушень при експлуатації рекламних засобів, виконавчим комітетом будуть прийняті відповідні заходи реагування до порушників. За це передбачено адміністративну відповідальність згідно зі ст. 152 КУпАП у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн.", – наголосив Тарас Бачинський.
Окрім цього на території міста виявлятимуть і несанкціоновану рекламу, мешканці закликають повідомляти про такі носії через е-сервіс «Відкрита реклама».
Додамо, дотримання Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами та законодавства про рекламу є обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері зовнішньої реклами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
10:37, 24 липня
10:36, 24 липня
live comments feed...