• Головна
  • Паркуємось платно: на вулиці Шолом-Алейхема запрацювали паркомати
13:05, 14 квітня 2021 р.

Паркуємось платно: на вулиці Шолом-Алейхема запрацювали паркомати

Паркуємось платно: на вулиці Шолом-Алейхема запрацювали паркомати

Із кінця минулого тижня, п’ятниці 9 квітня, у Дрогобичі зафункціонувала платна паркувальна зона, що на вулиці Шолом-Алейхема. Вартість стоянки становить 5 грн. за годину. Плата за паркування діятиме з 8.00 год. до 19.00 год., крім неділі та святкових днів - пояснює керівник КП «Служба муніципального управління» Володимир Суда.

При перебуванні у паркувальній зоні, водій зобов’язаний оплатити своє паркувальне місце та розмістити талон у лівому нижньому куті лобового скла в салоні своєї автівки. Після закінчення часу паркування, за який сплачено, автовласник повинен звільнити місце паркування або оплатити додатковий час", - зазначив Володимир Суда.

У перші дні роботи паркувальної зони – для зручності водії на стоянці працюватиме паркувальник, який допомагатиме водіям оплатити своє паркувальне місце та вирішити інші питання. Відтак подальша робота паркувальної зони буде автоматизована.

Як стверджує Володимир Суда - допускається безоплатна стоянка транспортного засобу протягом 10 хвилин після закінчення часу паркування, за який сплачено.

Окрім цього від оплати за паркування на Шолом-Алейхема звільнено спецавтотранспорт під час виконання прямих службових обов’язків (МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, швидкої медичної допомоги, аварійного спеціалізованого транспорту міських комунальних служб тощо). А також транспортні засоби, якими керують особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким передано право керування автомобілем тощо.

Наразі в перший тиждень роботи платної стоянки, яка триває у тестовому режимі, із водіїв, які не оплатили паркувальне місце не стягуватимуть штраф. Однак, в подальшому на несумлінних автовласників чекатиме штраф у 20 кратному розмірі – тобто 100 грн. за годину.

Платна стоянка розрахована на 33 паркувальні місця, із яких 4 передбачені для осіб із інвалідністю.

За словами Володимира Суди – в перспективі подальше переведення центральних вулиць міста у платні паркувальні зони: це вулиці Франка, Лисенка, Мазепи, територія біля церкви Трійці. Мета введення платних паркувальних зон – розвантаження центру міста від автівок.

Роботу нової парковки на Шолом-Алейхема координуватиме та контролюватиме «Служба муніципального управління».

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Парковка_на_Шолом_Алейхема ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...