![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:06, 14 квітня 2021 р.
Мешканку Стебника засудили за вбивство співмешканця коліжанки
![Мешканку Стебника засудили за вбивство співмешканця коліжанки Мешканку Стебника засудили за вбивство співмешканця коліжанки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 28-річної мешканки Стебника, яку обвинувачують в умисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України). Про це повідомили 14 квітня у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.
Встановлено, що близько опівночі 10 серпня минулого року жінка запросила до себе в гості подругу з її 23-річним співмешканцем. Під час розпивання алкоголю, на побутовому ґрунті раптово виник конфлікт. Відтак обвинувачена, маючи умисел на позбавлення чоловіка життя, взяла кухонний ніж з тарілки та вдарила потерпілого ним у шию, заподіявши колото-ріжуче поранення з пошкодженням ще й лівої легені.
Внаслідок поранення, яке спричинило гостру кровотечу, потерпілий помер на місці вчинення злочину.
Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Дрогобицької окружної прокуратури, визнав обвинувачену винною та призначив покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...