• Головна
  • Уряд встановив розмір виплат у разі смерті або інвалідності після вакцинації
21:29, 23 квітня 2021 р.

Уряд встановив розмір виплат у разі смерті або інвалідності після вакцинації

Уряд встановив розмір виплат у разі смерті або інвалідності після вакцинації

Кабінет міністрів України встановив розмір виплат українцям у разі смерті або отримання групи інвалідності після вакцинації від коронавірусу. Про це йдеться у постанові Кабміну від 31 березня 2021 року № 371. Зауважимо, що ця постанова набула чинності лише тепер, оскільки оприлюднена в офіційному урядовому виданні «Урядовий кур’єр» № 78 від 23 квітня 2021 року, передає zaxid.net.

Згідно з документом, якщо людина помре через вакцинацію від коронавірусу, то членам її родини, батькам чи утриманцям заплатять понад 1,7 млн грн.

Також виплати встановлені і за отримання групи інвалідності через вакцинацію:

За І групу — 908 тис. грн;

За ІІ групу — 794,5 тис. грн;

За ІІІ групу — 681 тис. грн.

Водночас зазначається, що зв’язок вакцинації з інвалідністю або смертю буде встановлюватися унаслідок спеціального імунного розслідування.

Зауважимо, що згідно з Національним планом вакцинації українців від коронавірусу, Кабмін до кінця року планує зробити 47 млн щеплень.

Що таке Національний план вакцинації від Covid-19?

21 квітня Уряд оприлюднив Національний план вакцинопрофілактики Covid-19 на 2021 рік, який був затверджений 12 квітня розпорядженням №340. Згідно з ним Кабінет міністрів України планує з травня вийти на 5,65 млн щеплень від коронавірусу щомісяця, щоб до кінця року охопити вакцинацією більшу частину дорослого населення для формування колективного імунітету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Компенсація_за_смерть_від_вакцинації ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...