• Головна
  • У Львові прооперували 12-річну дівчинку з 1200-грамовою пухлиною
15:39, 7 травня 2021 р.

У Львові прооперували 12-річну дівчинку з 1200-грамовою пухлиною

У Львові прооперували 12-річну дівчинку з 1200-грамовою пухлиною

Лікарі Дитячої лікарні на Орлика у Львові у ніч на 29 квітня невідкладно прооперували 12-річну дівчинку з 1200-грамовою пухлиною у черевній порожнині. Про це повідомили на Facebook-сторінці лікарні.

Випадок особливий тим, що дитина має генетичну ваду – порушення 14-ї хромосоми, що асоціюється із рядом інших захворювань. Про це розповів дитячий лікар-хірург КНП "Міська дитяча клінічна лікарня міста Львова" Юрій Колівошка виданню ГалІнфо.

Лікарі нашої лікарні у ніч на 29 квітня невідкладно прооперували дитину, яка приїхала у медзаклад зі скаргами на сильний біль у животі. Під час операції було виявлено пухлину, яка росла у жіночих придатках, вагою 1200 грамів. На час прибуття до лікарні пухлина вже тріснула, а її кров’янистий вміст вилився у черевну порожнину, що спричинило сильний біль. Під час операції пухлину було повністю забрано, а черевну порожнину просушено", - розповів лікар.

З його слів, через генетичну ваду у дівчинки можливо знижений больовий поріг і вона могла не відчувати, що всередині росте велика пухлина.

Порушення 14-ї хромосоми у випадку цієї дитини – це затримка психологічного розвитку і знижений больовий поріг. Тобто, пухлина росла, але вона її не відчувала. Сьогодні дитина переведена з реанімації у загальну хірургію, вона добре харчується і отримує все необхідне лікування. Чекаємо на результати гістології. Окрім того, її консультували суміжні лікарі – гінеколог, онколог та нейрохірург. Адже проблема 14-ї хромосоми асоційована також з кистами головного мозку. Хоча наразі потреби у дообстеженні в даному напрямку не потрібне", - пояснив Юрій Колівошка.

Загалом оперативне втручання тривало 3- години. Операційна бригада складалася з: лікаря-хірурга Радченко Г.В., лікар хірург Олійник А. П, лікар інтерн Горінецький А. І., лікар анастезіолог Іванюк З. Г., операційна медсестра та сестра анастезистка.

Результати гістології визначать подальше лікування дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Прооперували_дитину ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...