• Головна
  • Медики Львівської області отримають 17 нових “швидких” від провідного українського виробника
16:01, 13 травня 2021 р.

Медики Львівської області отримають 17 нових “швидких” від провідного українського виробника

Медики Львівської області отримають 17 нових “швидких” від провідного українського виробника

Автопарк Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнять 17 новеньких реанімобілів від провідного українського виробника “швидких” – ТОВ “Автоспецпром”. Машини були виготовлені у межах замовлення від державного підприємства “Медичні закупівлі України”.

Про це повідомили у ТОВ “Автоспецпром”.

“Швидкі” типу С (реанімобілі) на базі Citroеn Jumper мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Автомобілі підходять для проведення реанімаційних заходів за межами стаціонару та транспортування пацієнтів у вкрай важкому стані, у тому числі зі складним перебігом коронавірусної хвороби, адже мають на борту апарат штучної вентиляції легень.

Кожний автомобіль, а також встановлене у ньому обладнання та внутрішні системи повністю відповідають стандарту ДСТУ EN 1789:2015 “Автомобілі швидкої медичної допомоги”, що вже засвідчила спільна перевірка фахівців ДП “Медичні закупівлі України” та незалежних експертів.

Ми вдячні ДП “Медичні закупівлі України” за шанс у черговий раз довести, що наша команда є найдосвідченішою та найпрофесійнішою серед всіх українських виробників медичного спецтранспорту. Отримавши найбільшу частину замовлення з виробництва “швидких”, ми змогли першими, з першої спроби пройти перевірку на відповідність всім стандартам та європейським вимогам. І сьогодні українські лікарі отримують від нас нові надійні машини, які допоможуть їм боротися з пандемією коронавірусу", – зазначив заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін.

17 нових автомобілів для Львівщини – лише частина масштабного замовлення ДП “Медичні України”, яке виконує ТОВ “Автоспецпром”. Усього у межах цієї закупівлі компанія виготовила 104 “швидкі” типу С (реанімобілі) та 142 “швидкі” типу В, які також найближчим часом будуть розподілені між регіонами країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Швидкі ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...