• Головна
  • Всі парковки Дрогобича розмістять на єдиній інтерактивній мапі та вкажуть їх тип
10:39, 14 травня 2021 р.

Всі парковки Дрогобича розмістять на єдиній інтерактивній мапі та вкажуть їх тип

Всі парковки Дрогобича розмістять на єдиній інтерактивній мапі та вкажуть їх тип

Працівники Департаменту міського господарства спільно з працівниками відділу ІТ та аналізу приступили до розробки інтерактивної мапи автомобільних парковок Дрогобича. З цього приводу у четвер, 13 травня, відбулася нарада за участі Володимира Коцюби, який виконує обов’язки міського голови.

Під час наради посадовців (заступника міського голови Романа Москалика, заступника керівника Департаменту міського господарства Ростислава Пошивака, начальника відділу ІТ та аналізу Віталія Посісєєва, керівника КП «Служба муніципального управління» Володимира Суди та завсектору пресслужби Зеновія Кваснія) обговорили необхідність та деталі створення інтерактивної мапи автомобільних парковок міста.

Після збору інформації та нанесення її на мапу, як мешканці, так і гості Дрогобича зможуть користуватися нею на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради. Таким чином буде відображено локації парковок, інформацію про їх тип (платна чи безкоштовна), можливий тип оплати, оператора обслуговування, балансоутримувача, загальну кількість місць, кількість місць для осіб з інвалідністю. Також буде вказано місця для можливої зупинки туристичного транспорту.

Як наголосив Роман Москалик, організація паркомісць у Дрогобичі відбувається згідно з Планом організації сталої мобільності, який розроблено фахівцями проектно-консалтингового бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку «Urban Consulting Group».

Також посадовці обговорили можливість подальшого запровадження системи електронної оплати за користування паркомісцями, облаштування паркомісць на території лікарняного містечка, відведення ділянок під парковки.

Невдовзі планують облаштувати паркомісця та майданчики на вулицях Лесі Українки, Пилипа Орлика, Тараса Шевченка, Трускавецькій та Бориславській, стверджують у пресцентрі ДМР.

За останні роки нам вдалося облаштувати низку парковок на центральних вулицях міста. Зараз фахівцями Департаменту міського господарства ведеться робота з контролю дотримання водіями правил дорожнього руху. Мабуть кожен помітив, що водії уже привчилися до дисципліни паркування. Створивши цю мапу, ми не лише візуалізуємо кількість паркомісць, а й внесемо лепту у розвиток системи Розумного міста та створимо комфортні умови для водіїв, особливо", – гостей Дрогобича, – підбив підсумки наради Володимир Коцюба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...