• Головна
  • Ні незаконні рекламі: у Дрогобичі боряться із зовнішньою рекламою, встановленою не в відповідних місцях
17:03, 19 травня 2021 р.

Ні незаконні рекламі: у Дрогобичі боряться із зовнішньою рекламою, встановленою не в відповідних місцях

Ні незаконні рекламі: у Дрогобичі боряться із зовнішньою рекламою, встановленою не в відповідних місцях

Спеціалісти департаменту міського господарства та відділу економіки Дрогобицької міської ради продовжують спільні обстеження щодо належного утримання конструкцій зовнішньої реклами в місті. Мова іде про рекламоносії, які розташовані у місцях комунальної власності.

Зокрема, звернено увагу на дотримання їх власниками правил благоустрою у частині належного естетичного та технічного стану, а також дотримання умов договору у частині своєчасного оновлення сюжетів, негайної заміни обірваних рекламних постерів, тощо.

За результатами обстеження складено відповідні приписи адміністративної відповідальності згідно зі ст. 152 КУпАП.

Спеціалісти відділу економіки додають - дотримання Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами та законодавства про рекламу є обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері зовнішньої реклами.

Розміщення конструкцій зовнішньої реклами y місті Дрогобичі проводиться виключно на підставі дозволів, що видаються відділом економіки за рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради", - зазначають фахівці.

Відтак виконавчий комітет закликав суб’єктів господарювання демонтувати самовільно встановленні рекламоносії, зокрема ті, які розташовані на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення, що являється грубим порушенням ст.8 ЗУ «Про рекламу».

У разі порушення законодавства про рекламу та правил благоустрою, суб’єкт господарювання несе адміністративну відповідальність згідно зі ст.152 КУпАП зі стягненням штрафу у розмірі до 1700 грн та демонтаж таких конструкцій комунальними службами – повідомляє пресцентр ДМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...