У Трускавці нагородили призерів та переможців ралі «Ґаліція»

Фото ТМР
Фото ТМР

4-6 червня у Трускавецькій територіальній громаді проходив ІІ етап Чемпіонату України з авторалі – ралі «Ґаліція». Найвидовищними були змагання на міській спецділянці 5 червня, інформує пресцентр ТМР.

Відкриття ралі «Ґаліція» відбувалося на центральній площі Трускавця 5 червня, а закриття – 6 червня в цій же локації, після завершення гонок на гірських трасах. Учасників та переможців змагань вітали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, його заступник, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль, Президент Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков, а також представники спонсорів.

Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР

Втомлені, але щасливі виходили на сцену по кубки учасники автогонок з України, Литви, Німеччини. Подію висвітлювали не лише українські журналісти, але й їхні колеги з-за кордону. Трускавецька площа Незалежності перетворилася на гігантську авто-фотозону, біля гоночних машин та ралістів робили селфі містяни та гості оздоровниці.

Ознайомитися зі списком переможців ІІ етапу Чемпіонату України з ралі можна на сайті Галицького Автомобільного Клубу

#Ралі_галіція #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі