Усі області України перейшли у «зелену» зону карантину

Усі області України перейшли у «зелену» зону карантину

Усі області України, за даними МОЗ, перебувають із 9 червня у «зеленій» карантинній зоні. Рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію становить 74 на 100 тисяч населення при визначеному показнику 75 на 100 тисяч.

Водночас у низці областей цей показник перевищений – це Запорізька, Миколаївська, Рівненська, Херсонська, Черкаська, Київська області та Київ. Найнижчий показник захворюваності – менше 40 на 100 тисяч – у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській та Одеській областях. Але «зелений» рівень встановлюється одночасно на всій території України, якщо захворюваність на грип та ГРВІ на території щонайменше 13 регіонів України менше 50% епідемічного порогу, а коефіцієнт виявлення випадків інфікування Covid-19 (за допомогою ПЛР-тестів і тестів на антиген) – менше 4%, кількість тестувань на 100 тисяч населення – більше 300, а також якщо жодна з областей не перебуває у «червоній» зоні, зазначає ресурс zaxid.net.

Інші показники для визначення рівня епіднебезпеки, що встановлені МОЗ, відповідають нормам. Так, рівень госпіталізацій станом 8 червня становив 15,5 на 100 тисяч населення при визначеному показнику 60 на 100 тисяч населення. Кількість завантажених ліжок з киснем – 17% при граничному показнику у 65%. Найбільша завантаженість ліжок з киснем є у Волинській, Житомирській, Хмельницькій та Сумській областях (21-22%).

До слова, 7 червня Кабінет міністрів послабив карантинні обмеження в Україні. Тепер дозволяється проводити масові заходи, зокрема дискотеки у нічних клубах, за участю більше однієї людини на 4 квадратні метри площі (або з наповненістю зали на дві третини). Так само кінотеатри, театри тощо можуть бути наповнені відвідувачами на дві третини.

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі