• Головна
  • До Львова приїдуть лікарі з Бельгії, аби тут прооперувати діток
20:55, 15 червня
1

До Львова приїдуть лікарі з Бельгії, аби тут прооперувати діток

До Львова приїдуть лікарі з Бельгії, аби тут прооперувати діток

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух. Для цього до Львова приїде команда лікарів із всесвітньо відомої Saint-Luc University Hospital у Брюсселі (Бельгія): професорка, отохірург Монік Декат та лікар-аудіолог Даніель Ромоло де Сіаті. Операції проводитимуться у серпні цього року.

На жаль, слуховий імплант є дуже дорогим, його ціна складає близько 25 тисяч євро. У зв’язку з цим, ми започаткували слухопротезування дітей не тільки Львова, але й всього західного регіону. Колеги з Бельгії згодилися приїхати та спільно з нашими спеціалістами провести перші кохлеарні імплантації", - розповів головний лікар дитячої лікарні на Орлика Дмитро Квіт.

На операції відводять 2 дні, щоб здійснити 10 операційних втручань, які є досить довготривалими. Також, будуть здійснені консультації та плануватимуться наступні операції. Згідно зі статистикою, у Львові 34 дитини потребують кохлеарної імплантації, дехто - аж на обидва вушка.

Також, закликаю батьків, у яких діти мають проблеми з барабанною перетинкою, часті отити, проблеми зі слуховими кісточками, звертатися на консультацію.

##Оперуватимуть_діток ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Так в чем же разница Го'спода' Сочинения Капитала тонажжа Маркса×на массу гранита плит ЖКХ Па'то'на'
16 червня, 21:45
Из-за дождей ожидается повышение уровня рек на западе Украины сегодня 10:22 На ряде рек ожидается паводковая ситуация, предупреждает Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям. 10b238bf.jpg © pixabay.com В течение суток 16 июня в связи с добеганием паводковой волны ожидается продолжение подъемов уровней воды (над уровнями по состоянию на 08:00 15 июня)
Оголошення
live comments feed...