• Головна
  • Усі три вакцини, які використовують в Україні, схвалені ВООЗ, – Чемерис
14:20, 21 червня
1

Усі три вакцини, які використовують в Україні, схвалені ВООЗ, – Чемерис

Усі три вакцини, які використовують в Україні, схвалені ВООЗ, – Чемерис

Усі три вакцини, які використовують в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними для здоров’я. Кожен має можливість вакцинуватися, зокрема, у центрах масової вакцинації населення, мережа яких постійно збільшується, – запевняє директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Орест Чемерис.

Протягом останніх тижнів спостерігаємо покращення епідситуації, що відображається в безпосередній кількості підтверджених нових випадків захворювання. Про це свідчить і кількість пацієнтів, які знаходяться в стаціонарі– 343 особи (10,01 % завантаженості ліжкомісць). Але навіть попри цю ситуацію, ще рано говорити про повне зняття карантинних обмежень, – розповів Орест. Та додав - Маємо не втрачати пильність, пам’ятати про кілька хвиль захворюваності, кожна з яких була важчою від попередньої. Вірус мутує, хворі з ковідом досі поступають у лікарні, а клінічний перебіг хвороби є достатньо важкий. Окрім того, значна частка госпіталізованих – люди молодого віку, яких вірус мав би вражати найменше", – наголосив очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

У період стабілізації ситуації із захворюваністю у департаменті активно працюють над активізацією темпів вакцинації в області.

Як зазначив Орест Чемерис, пріоритетом номер один для департаменту є забезпечення проведення вакцинації. Адже саме зараз є можливість максимально швидко мобілізуватися і пришвидшити процес щеплення населення для того, щоби з чітким розумінням входити в осінній період, коли відзначається традиційне збільшення мобільності населення, початок навчального процесу і розпал сезонних захворювань, який також є неминучим.

Додамо, станом на 21 червня в Україні від коронавірусу зробили 2 086 492 щеплень (+4 390 за попередню добу). З них першу дозу отримали 1 726 040 людей (+3 715 за попередню добу).

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Готов не готов, Охсфорд Лиги плюща
21 червня, 15:48
33 вагончика УЗ Холося Груза 3300,тчк А и Б КПД × 3300 ЭврОутопленников Хихимор ЕЗ\¶.1100 кв м фазэнда Косач и 1000 кв м Из Аура в горо'де ГородкА Коли0стр0=2100 кв м на одного Барабуха Морозового Наф Нафтогаза кДж.2100 кв м/21 кв м холостякам Гипро Меза тех.отделов КБ=100 спецов маХа J.Така забориста штука Ералаш правила Арифметики без √π/Акведука.
Оголошення
live comments feed...