• Головна
  • Українців нагороджуватимуть за проходження медичних обстежень
17:49, 22 червня

Українців нагороджуватимуть за проходження медичних обстежень

Українців нагороджуватимуть за проходження медичних обстежень

В Україні в цьому році повинен з’явитися цифровий кабінет пацієнта, який буде реалізований через додаток «Дія». Разом з ним буде запущено програму, яка мотивуватиме українців робити медичні обстеження в обмін на спецпропозиції у спортзалах чи басейнах, розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, інформує ресурс zaxid.net.

Кабінет пацієнта, який дозволить у цифровому форматі, в додатку “Дія” чітко відмічати всі щорічні медичні огляди, або раз на два роки, їхні результати, їхню динаміку. За результатами цих оглядів – мотивувати, як медпрацівника, вашого сімейного лікаря, так і людину, впроваджуючи певні пільги, компенсації для здорових людей", – розповів Ляшко на прес-конференції.

Під компенсаціями маються на увазі, наприклад, спецпропозиції в спортзалах чи басейнах, або інші мотиваційні пакети. При цьому поки невідомо, скільки пацієнтів зможуть отримати нагороду за обстеження.

Цього року ми запускаємо мотиваційні стимули щодо профілактики інфекційних захворювань. Зокрема, за відсоток охоплення вакцинацією від кору, краснухи та паротиту з 1 вересня буде впроваджуватися доплата сімейним лікарям", – уточнив міністр.

Також Ляшко розповів, що раз на два роки планується проводити безкоштовний скринінг неінфекційних хвороб, а для людей від 55 років він буде проводитися раз на рік. Графік буде відображатися в електронному кабінеті. Мова іде про регулярний моніторинг аналізу крові, який може показувати певні патологічні зміни, які відбуваються в організмі, а також про деякі скринінгові програми, наприклад, раннього виявлення раку прямої кишки, раку молочної залози, тощо.

##Медичні_обстеження ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...