• Головна
  • Трускавчанин Віталій Крамар став стипендіатом програми «Завтра.UA»
12:35, 23 червня
1

Трускавчанин Віталій Крамар став стипендіатом програми «Завтра.UA»

Трускавчанин Віталій Крамар став стипендіатом програми «Завтра.UA»

За результатами трьох етапів конкурсу 2020/2021 Стипендіальної програми «Завтра.UA» 100 найкращих українських студентів стали переможцями та приєдналися до спільноти стипендіатів Фонду.

Цьогоріч в конкурсі взяло участь понад 500 студентів, котрі представляли 99 закладів вищої освіти України. Протягом трьох етапів конкурсу авторитетним журі проводилось оцінювання якості обґрунтування напряму дослідження, мотиваційного, рекомендаційного листів та супровідних документів, оцінки наукової роботи та публікацій конкурсанта, а також оцінювання особистісного потенціалу учасників конкурсу.

Переможцем конкурсу став магістр спеціальності «Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника трускавчанин Віталій Крамар, котрий подав на конкурс наукову роботу за темою «Аналіз та прогнозування параметрів монетарної політики НБУ», виконану під науковим керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька. Наукова робота присвячена удосконаленню та розвитку науково-методичних засад проведення макроекономічного аналізу, а також прогнозування параметрів монетарної політики НБУ з використанням прикладного економетричного інструментарію.

Надзвичайно приємно відмітити, що це вже друга перемога трускавчанина Віталія Крамара в конкурсі «Завтра.ua». Варто також зауважити, що стипендіатами програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука на даний час є такі випускники кафедри як Богдана Потятинник (2018) та Віталій Крамар (2020,2021).

Додамо, стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, головною метою якої є виховання нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Стипендіати мають можливість спілкуватися з міжнародними лідерами та обмінюватися ідеями, беручи участь у зустрічах та лекціях за участі провідних представників бізнесу, політики та культури.

Відбираючи найталановитіших студентів України, фонд надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проектів соціального напрямку. Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

За матеріалом Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Чорному карлику ребром по адамовому ЕЗ ОбсЕ,а с Ша Длинному горбатому Гуйплену нато'
23 червня, 17:56
В таблицу умножения добавляется пропеллер Сопромата × на тоннаж военно стратегич дамб Па'то'на' ЖКХ,цэиков,школ и всех учреждений точных дизциплин Гипро мэза Рац. тех.отделов стандартизации советов ЗОНЫ Голубой устрицы Эмануэля.Старокрымский погост ГОСТом Маленькой Верочки Интердевочки Косач с Призом 21 ряду ХХI съезду перемножаются правилом таблицы 10×10 арифметики ZZ-Top V×V= «Все перемены, в натуре случающиеся, суть такого состояния, что сколько чего у одного тела отнимется, столько присовокупится к другому. Так ежели где убудет материи, то умножится в другом месте».Перевод для неполноценных из 100% 1991 выкрутили кафедрой ЭВМ в 3% ЧС кап.кап строений тройной трипонации ЭКО номики,остальное пропердели на Зоне с Ша.Спорить с табл.умножения ×××××××××××××,безполезно по сути синусоидальных звездонедоползших 👅 если Хэль,кома тЧК .
Оголошення
live comments feed...