• Головна
  • В Україні зафіксували перші випадки зараження штамом коронавірусу «Дельта»
22:39, 23 червня

В Україні зафіксували перші випадки зараження штамом коронавірусу «Дельта»

В Україні зафіксували перші випадки зараження штамом коронавірусу «Дельта»

 У двох людей в Україні зафіксували штам коронавірусу «Дельта», який вважається більш заразним і агресивним. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі одному із телеканалів, інформує zaxid.net

За його словами, в Олександрівську лікарню у Києві госпіталізували 66-річну жінку т а 16-річну дитину зі штамом «Дельта», які нещодавно повернулись з Росії.

У нас є чотири лабораторії, які можуть виявляти новий штам, 2 приватних і 2 державних, у нас немає саме тестів, які виявляють індійський штам, ми звернулися до ВООЗ", – зазначив Данилов.

Аби не допустити поширення індійського штаму, сьогодні зібрався Апарат РНБО там вирішують чи вводити обов’язкове ПЛР-тестування для людей, які приїжджають з Російської Федерації, Білорусі, Великої Британії та Індії.

За оцінками медиків, штам «Дельта» у 1,6 раза заразніший, ніж штам «Альфа», який вперше виявили у Великій Британії. «Дельта» вдвічі підвищує ризики госпіталізації і в півтора рази частіше призводить до реанімації хворих. Захиститися від нього можна лише завдяки вакцинації.

У Кабінет міністрів розглядають можливість обмежити в’їзд із країн, де поширюється новий коронавірусний штам «Дельта».

Також у МЗС України рекомендували українцям не їхати в країни, де зафіксоване поширення штаму «Дельта», а саме до Російської Федерації, Великої Британії, Білорусі та Індії.

##Дельта ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...