• Головна
 • Вивіз будівельного сміття: яка ціна послуги?
Новини компаній
11:40, 22 липня 2021 р.

Вивіз будівельного сміття: яка ціна послуги?

Новини компаній

Процес будівництва — це не лише шум від інструментів та велике скупчення робітників, а й великі гори сміття. Ліквідувати весь мотлох після ремонтних робіт власними силами неможливо, а якщо не прибрати, то на вас чекає адміністративне покарання. Куди ж його подіти і як правильно утилізувати, щоб не нашкодити стану навколишнього середовища? Вихід є! Замовляйте вивіз будівельного сміття у професійної компанії — і спеціалісти зроблять усе за вас. У цій статті ми розповімо, як правильно це зробити та від чого залежить ціна.

Вивіз будівельного сміття: яка ціна послуги?, фото-1

Що потрібно знати для замовлення послуги?

Спочатку слід вибрати компанію, яка займається вивезенням сміття. Вона повинна мати належні сертифікати та здійснювати діяльність відповідно до норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. Надалі прочитайте умови роботи компанії та зв'яжіться з менеджером. Перш ніж замовляти вивіз будівельного сміття, слід уточнити деякі деталі:

 • Вид матеріалу для перевезення та утилізації.
 • Об'єм та вагу будівельних відходів.
 • Кількість машин та робітників.
 • Дату та час вивезення сміття.
 • Місце розташування об'єкта та суб'єкта.

Замовник (відповідна компанія) та виконавець (фізична чи юридична особа) укладають між собою договір на вивіз будівельного сміття. Він визначає відповідальність, права та обов'язки сторін, обсяг і вартість послуги та інші умови. Договір гарантує належне виконання вивозу сміття виконавцем та своєчасну оплату роботи замовником.

Переваги замовлення послуги у відповідних компаній

Безліч організацій у кожному місті надають послуги з вивезення сміття. Зазвичай вони пропонують наступні вигоди обслуговування для клієнтів:

 • Оформлення замовлення через сайт або за номером телефону.
 • Допомога вантажників, які знесуть старі меблі та будівельне сміття з будь-якого поверху.
 • Організація вивезення сміття на спеціально облаштовані полігони та стихійні звалища.
 • Укладення договору відповідно до законодавства.
 • Встановлення фіксованої ціни на етапі оформлення.

Можливість залучення спеціальної техніки також є однією з переваг звернення до відповідних організацій. Наприклад, співробітники компанії “Бурові технології”, використовуючи самоскид DAF, допоможуть виконати послугу «вивіз будівельного сміття Львів». Даний вид спецтехніки має всі необхідні для цього характеристики: великий об'єм кузову (16-25 м3) та потрібну кількість осей (3-4 осі).

Яка ціна послуги та від чого вона залежить?

Поки ви шукаєте в інтернеті ціну на вивіз будівельного сміття, ми вже зібрали інформацію про фактори, що впливають на її формування. Компанії намагаються підібрати тарифи, які підійдуть для кожного клієнта. Ціна на надання послуги залежить від: місцезнаходження сміття; залучення вантажників; обсягів і габаритів сміття; поверху приміщення. Також її формування відбувається на основі вартості ПММ, характеру ТПВ, утилізації відходів та часу на рейс. Клієнт отримує повний розрахунок ціни під час оформлення замовлення.

Організований вивіз будівельного сміття позитивно впливає на екологію та сприяє переробленню відходів. Швидке обслуговування клієнтів, правильна утилізація сміття та чисте довкілля — це пріоритетні напрями роботи для кожної компанії. Замовляючи послуги з вивозу сміття, ви покращуєте стан навколишнього середовища!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...