• Головна
  • Дрогобичанка Вероніка Мосевич вдруге стала лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу "Коронація Слова"
11:00, 21 серпня 2021 р.

Дрогобичанка Вероніка Мосевич вдруге стала лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу "Коронація Слова"

Дрогобичанка Вероніка Мосевич вдруге стала лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу "Коронація Слова"

Вже вдруге цього року дрогобичанка Вероніка Мосевич стала лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу Коронація Слова з новим романом "Біжи, Мартусю!".

У ньому авторка розповідає про шокуючу правду ІІ-ої світової війни, про те, як репресивна машина стирала з лиця Землі людські долі, про те, що творилося в застінках дрогобицької тюрми НКВС на Стрийській вулиці, про долі маленьких людей, які в сукупності становили Великий український народ.

Книга основана на справжніх подіях, на свідченнях єдиних очевидців, що пережили ці страшні випробування. Мені поталанило спілкуватися з ними наживо. Запам'ятайте назву роману. Вона важлива і вона не зміниться при випуску книги, бо вона незмінна" - говорить авторка

22 серпня о 16:00 в Дрогобцькій центральній бібліотеці імені В.Чорновола відбудеться літературна зустріч з Веронікою Мосевич. Авторка прзентуватиме дрогобичанам свої історичні романи про Ярослава Мудрого та шведську принцесу Інґіґерд "ҐАРДАРІКА, ТАЄМНИЦЯ ЗАБУТОГО СВІТУ" та  "Біжи, Мартусю!"

Дрогобичанка Вероніка Мосевич вдруге стала лауреаткою Міжнародного літературного конкурсу "Коронація Слова", фото-1

На цій літературній зустрічі будуть присутні також редактори роману Анна Розлуцька та Марта Стережило.

На зустрічі ви дізнаєтесь багато шокуючих фактів про наше спільне минуле. Тут ви зможете зазирнути в старі часи, уявити собі, що відбувалося тоді насправді, поглянути на все з іншого боку, а також зазирнути і у події минулого століття, дізнатися, чому і як так трапилося, що не ми були господарями на своїй землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вероніка_Мосевич Коронація_слова Біжи_Мартусю
Оголошення
live comments feed...