• Головна
  • Штрафи ПДР тепер можна сплатити за допомогою мобільних коштів
12:53, 25 серпня 2021 р.

Штрафи ПДР тепер можна сплатити за допомогою мобільних коштів

Штрафи ПДР тепер можна сплатити за допомогою мобільних коштів

 Відтепер абоненти передплати Київстар можуть сплатити штрафи ПДР за допомогою сервісу СМАРТ-ГРОШІ. Це стало можливо завдяки співпраці з першим мультифункціональним платіжно-інформаційним сервісом для водіїв України Штрафи UA.

Сплатити штраф можна на сайті. Для цього потрібно зайти на сайт та обрати категорію «Штрафи», знайти штраф за номером постанови та номерним знаком авто або перевірити наявність штрафів за допомогою свідоцтва про реєстрацію та номерного знаку авто. Після знаходження штрафу в відкритих реєстрах МВС та інспекціях з паркування, користувачу достатньо ввести номер телефону. Таким чином з мобільного рахунку абонента будуть списані мобільні кошти для оплати штрафу.

Оплата мобільними коштами – це безпечний та швидкий спосіб оплати, адже не потребує введення даних кредитної картки. Тому ми постійно працюємо над тим, щоб збільшувати кількість сервісів в портфелі СМАРТ-ГРОШІ", – прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових послуг, Володимир Набоков.

Окрім зручності оплати, це також гарантія погашення штрафів онлайн. Адже, наприклад, не всі штрафи від патрульних інспекцій з паркування оперативно вносяться до реєстру порушень в поліції. Через що більшість наявних сервісів для перевірки штрафів їх не відображають. Сьогодні Штрафи UA співпрацюють з найбільш прогресивними інспекціями з паркування країни. Тому, завдяки коллаборації зі Штрафи UA, сервіс СМАРТ-ГРОШІ допоможе знайти та оплатити такі порушення коректно та вчасно.

За матеріалом zaxid.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...