![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:52, 26 серпня 2021 р.
Комунальники до 6 вересня планують демонтувати на Площі Ринок усі вивіски, котрі не відповідають затвердженим вимогам
![Комунальники до 6 вересня планують демонтувати на Площі Ринок усі в... Комунальники до 6 вересня планують демонтувати на Площі Ринок усі вивіски, котрі не відповідають затвердженим вимогам](/dist-assets/images/cap.jpg)
На центральній площі Дрогобича розпочали демонтаж вивісок, які не відповідають стандартам.
Примусовий демонтаж малих архітектурних форм (вивісок) проводять на основі рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради №281 від 17.08.2021.
Як наголошують у відділі містобудування та архітектури, завершився час відведенний власникам приміщень для приведення вивісок до вимог Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) на зовнішній поверхні будівлі або споруди в м. Дрогобичі. Відповідно виконавчий комітет Дрогобицької міської ради зобов’язав КП «Служба муніципального управління» провести демонтаж вивісок до шостого вересня.
При чому у КП «СМУ» наголошують, що вивіски власникам повернуть лише після того, як вони компенсують витрати пов’язані з примусовим демонтажем, транспортування та їхнім зберіганням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:37, 18 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...