![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:02, 27 серпня 2021 р.
У Дрогобичі двом дітям-сиротам вручили ключі від квартири
![У Дрогобичі двом дітям-сиротам вручили ключі від квартири У Дрогобичі двом дітям-сиротам вручили ключі від квартири](/dist-assets/images/cap.jpg)
З оптимізмом дивляться у майбутнє: двоє юних дрогобичанок із числа дітей сиріт стали щасливими власниками омріяних квадратних метрів. Подія мала місце 26 серпня. Андріана Возна та Анастасія Костюніна, які перебували на обліку в службі у справах дітей виконкому Дрогобицької міської ради, отримали ключі та відповідні документи на власне житло. За словами Ігоря Якима, начальника відділу-служби у справах дітей ДМР, власні оселі стали гарним подарунком дівчатам на завершення їхнього шкільного навчання.
Андріана уже поступила в Львівській університет внутрішніх справ, дівчина мріє поповнити лави національної поліції. Сподіваємось їй вдасся втілити свою дитячу мрію. Анастасія планує на наступний рік вступати на юридичний вуз до Львова або ж історичний факультет при Дрогобицькому державному педагогічному університеті. Обоє дівчат мають нелегку долю, є із числа дітей сиріт. Тому ми щиро радіємо, що в самостійне життя ці діти входять із власним житлом, – підкресли Ігор Яким.
Вручали власницям ключі від нових квартир безпосередньо у їхніх оселях. Однокімнатні квартири придбали на вулиці Ю.Дрогобича та В.Великого. Оглянути нові квадратні метри щасливих власниць особисто завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Зазначимо, придбання житла здійснили в рамках Регіональної та міської програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2021 – 2025 роки. Житло придбали за відповідним співфінансуванням, частково за рахунок коштів обласного бюджету – 746,17 тис.грн. та бюджету Дрогобича – 497,46 тис.грн. Загалом за останні 7 років у Дрогобичі відділом-службою у справах дітей придбано 11 житлових квартир, житлом забезпечено 13 осіб. Загальна сума використаних коштів: 5 481 885,50 грн., із них:-з міського бюджету м.Дрогобича – 2 312 157,80 грн.;-з міського бюджету м.Стебника – 49 434,70 грн.;-з обласного бюджету – 2 783275,0 грн.;-з державного бюджету – 337 018,0 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...