• Головна
  • В Україні знову видаватимуть пакунки малюка
15:09, 28 вересня 2021 р.

В Україні знову видаватимуть пакунки малюка

В Україні знову видаватимуть пакунки малюка

Із понеділка, 27 вересня, пологові будинки та центри соціального захисту в усіх регіонах України отримуватимуть пакунки малюка для новонароджених дітей. Таких пакунків породіллі з немовлятами не отримували із лютого, інформує ZAXID.NET

У пологових будинках по всій Україні знову видаватимуть пакунки малюка

У пологових будинках по всій Україні знову видаватимуть пакунки малюка

фото з відкритих джерел 

Як повідомляє Громадське з посиланням на проект «Пакунок малюка», за результатами тендеру виробником бебі-боксів буде ТОВ «Скай Трейд Україна», що постачало їх і до вересня 2020 року. Згідно з договором, фірма поставить 53 тис. пакунків малюка, на яких, кажуть у проекті, держава зекономить 63 млн грн. Договір на ці пакунки дійсний до кінця 2021 року, а на початку 2022 має відбутись новий тендер.

Додамо, що торік у вересні Верховна Рада замінила пакунки малюка на грошову допомогу у розмірі 5 тис. грн, що можна було витратити тільки у визначених магазинах. Та згодом бебі-бокси все ж повернули. Останні пакунки розвезли у регіони у лютому 2021 року, а навесні мав відбутись новий тендер на їх постачання, та через помилки в документації і необхідність внесення поправок до законодавства (вартість пакунку встановили на рівні трьох прожиткових мінімумів для дитини до 6 років), процедура затрималась.

Пакунок малюка, що запровадили у 2018 році, можуть отримати батьки, у яких народилась дитина (або люди, що заміняють новонародженому батьків), зазвичай просто у пологовому будинку під час виписки. В окремих випадках це можна зробити у центрах соціального захисту. У бебі-боксі є одяг, підгузки, доглядова косметика, постіль тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пакунки малюка
Оголошення
live comments feed...