• Головна
  • Де і як зберігати басейн в холодну пору року?
Новини компаній
11:12, 7 жовтня 2021 р.

Де і як зберігати басейн в холодну пору року?

Новини компаній

Дуже часто, вибираючи надувний чи каркасний басейн Intex, клієнти цікавляться: що робити з ним взимку, після настання морозів та холодів. Це питання є логічним, адже така річ купується не на один сезон. Деякі власники виробів стверджують, що їх не обов’язково ховати на зиму, адже басейни виготовлені з сучасного міцного та витривалого до різних негод пластику. Спеціалісти спростовують таку думку. Погодні умови бувають настільки суворі, що це може призвести до появи тріщин, перемерзанню чи руйнуванню навіть самого міцного виробу.

Підготовчий етап

Як правильно прибрати басейн на зимове зберігання знають не всі. Для належного збереження виробу існують правила та певні вимоги, яких треба дотримуватися, щоби він залишався в придатному стані багато років.

Для самого процесу потрібно виділити 2-3 дні та без поспіху виконати всі умови:

  • Придбати спеціальні засоби для дезінфекції та очищення басейну.
  • Вибрати суху і теплу погоду для процесу підготовки.
  • Підготувати паперові салфетки, м’які рушники та гумку для очищення та витирання виробу.

Для початку необхідно злити воду. Нею можна полити кущі, але якщо для її очищення використовувалися хімічні речовини, то таку рідину слід виливати лише в каналізацію. Виріб необхідно очистити та якісно висушити.

Щоб прибрати басейн необхідно виконати ряд дій:

  • Випустити повітря ( в надувних моделях).
  • Звільнити від тенту, та розібрати конструкцію (каркасні моделі).
  • Обробити тальком. Незважаючи на модель та конструкцію, цей момент не можна пропускати ні в  якому разі. Така маніпуляція перешкоджає злипанню та утворенню прілі. Укомплектувати деталі виробу у спеціальну сумку, яка йде в комплекті у більшості варіантів.

Після завершення всіх робіт каркасний чи надувний басейн необхідно помістити в сухе приміщення в якому температура не буде опускатися нижче 0° С. Для доброго зберігання необхідно оберігати виріб від попадання прямих сонячних променів. Також потрібно стежити. Щоб його не чіпали домашні тварини, та гризуни, які можуть пошкодити виріб чи окремі елементи.

Категорично заборонено

Ніколи не зберігайте надувний виріб з водою на вулиці, коли лютують морози. Також забороняється складати мокрий та не вимитий басейн. Виріб не повинен зберігатися поблизу опалювальних приборів та під прямими сонячними променями. Тільки при ретельному догляді, правильній експлуатації та належному зберіганню басейн прослужить Вам довгі роки та буде приносити лише гарні емоції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...