• Головна
  • Населення заборгувало «Дрогобичводоканалу» 3 млн. грн. Борги примусово стягатимуть
15:46, 18 жовтня 2021 р.

Населення заборгувало «Дрогобичводоканалу» 3 млн. грн. Борги примусово стягатимуть

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Юридична служба КП “Дрогобичводоканал” подала до виконавчої служби документи про примусове стягнення з боржників суму в 1 млн 600 тис. грн. На 1 жовтня за цими поданнями виконавча служба стягнула 266 тис. грн, які надійшли на рахунок підприємства.

Рівень виконання становить 17%. Крім того, у судах перебуває розгляд справ про стягнення заборгованості на 1 млн 400 тис. грн., інформує пресцентр ДМР.

За 9 місяців цього року юридична служба водоканалу загалом опрацювала боргів населення на 3 млн грн. Повноваження підприємства щодо повернення коштів на цьому закінчуються, вони передані державним органам.

Усі споживачі, справи яких опрацювала юридична служба, внесені до єдиного реєстру боржників. Автоматично накладено арешт на їхнє майно та рахунки з подальшою забороною виїзду за кордон.

У юридичній службі підприємства наголошують: чи дійде справа до виконавчої служби та суду – повністю залежить від боржника, який передусім отримує письмове попередження від водоканалу і має всі можливості сплатити борг ще до початку юридичних процедур примусового стягнення коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дрогобичводокал боржники
Оголошення
live comments feed...