• Головна
  • Уряд зобов’язав місцеву владу збільшити кількість щеплень до 1,5 млн на тиждень
14:48, 19 жовтня 2021 р.

Уряд зобов’язав місцеву владу збільшити кількість щеплень до 1,5 млн на тиждень

Уряд зобов’язав місцеву владу збільшити кількість щеплень до 1,5 млн на тиждень

За дорученням прем’єр-міністра для регіонів України встановлено виконання цільових показників за охопленням вакцинацією проти Covid-19 на рівні 1,5 мільйона щеплень на тиждень. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко вже підписав і розіслав відповідні доручення, зазначає ресурс zaxid.net.

Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені – і окремі регіони, наприклад, Полтавська та Херсонська [області], вже довели спроможність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", – сказав Ляшко.

Загалом із 24 лютого до 18 жовтня в Україні зроблено 14 млн 635 тис. 480 щеплень. Першою дозою вакциновано 8 млн 65 тис. 760 людей, а двома дозами – 6 млн 573 тис. 564 людини. Найвищий добовий рекорд, який було встановлено останнім часом, становить 193 тис. щеплень.

Міністр охорони здоров’я зазначив, що із входженням у червоний рівень епідеміологічної небезпеки Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Кількість щеплень зросла вдвічі.

Ляшко наголосив, що головне завдання для місцевої влади – збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графік їхньої роботи максимально зручними для населення.

Зазначимо, що за добу 18 жовтня в Україні від коронавірусу померла рекордна кількість людей – 538. Дослідження показують, що смертність від штаму коронавірусу «Дельта» серед невакцинованих в 11 разів вища, аніж у вакцинованих пацієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Щеплення Вакцинування
Оголошення
live comments feed...