• Головна
  • Платна парковка на Пилипа Орлика на 90% готова до експлуатації
18:32, 28 жовтня 2021 р.

Платна парковка на Пилипа Орлика на 90% готова до експлуатації

Фото ДМР

Фото ДМР

У Дрогобичі побільшає паркувальних місць. На вулиці П.Орлика готують до експлуатації новий паркувальний майданчик, інформує пресслужба ДМР.

За словами Ростислава Пошивака, керівника Департаменту міського господарства, паркувальна зона на стадії завершення будівельних робіт.

Залишилося провести розмітку, встановити знаки, провести озеленення території поблизу цього майданчика – там буде висаджено 19 молодих дерев, – наголосив Ростислав Пошивак.

Нову паркувальну зону на баланс прийме КП «Служба муніципального управління», яка відповідатиме за його утримання та обслуговування. За словами керівника «СМУ» Володимира Суди, на новому майданчику буде встановлено символічну плату за паркування. Наразі її розмір не визначений, рішення приймуть на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Загалом за твердженнями Володимира Суди, у Дрогобичі в найближчий час на платну основу переведуть ще три паркувальні зони в центральній частині міста – на вулиці Івана Франка, Данила Галицького та на вулиці Пилипа Орлика.

Що стосується нового майданчика для паркування на вулиці Пилипа Орлика, то як стверджує Володимир Суда, там буде встановлено сучасний паркомат-термінал, який дозволить розраховуватися банківськими карточками та за допомогою гаджетів. Окрім цього тут можна буде здійснити й ряд банківських операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...