• Головна
  • У Дрогобичі підняли плату за паркування та збільшили кількість платних парковок
13:43, 16 листопада
1

У Дрогобичі підняли плату за паркування та збільшили кількість платних парковок

У Дрогобичі підняли плату за паркування та збільшили кількість платних парковок

У центральній частині Дрогобича безкоштовних парковок стає менше, а оплата вищою.

Виконком Дрогобицької міської ради затвердив тариф на платне паркування транспортних засобів на спеціально відведених паркувальних майданчиках на вулицях Дрогобича.

Затверджено новий тариф на паркування транспортних засобів

Затверджено новий тариф на паркування транспортних засобів

Відповідно до рішення виконавчого комітету, було встановлено плату за користування місцем для паркування транспортних засобів на облаштованих паркувальних майданчиках на вулицях Миколи Лисенка, Івана Франка, Данила Галицького та Пилипа Орлика.

Вартість послуги користування паркомісцем, відповідно до розрахунків оператора, встановлено в розмірі 10 гривень за годину, інформує пресслужба ДМР.

Також виконавчий комітет вніс зміни до рішення №45 від 16 лютого 2021 року, затвердивши новий тариф за користування паркомайданчиком на вулиці Шолом-Алейхема, – у розмірі 10 гривень за годину.

Що ж стосується паркувальних майданчиків на вулицях Лисенка, Франка, Галицького та Орлика, то після рішення виконкому, тут буде встановлено спеціальні термінали для оплатити послуги паркування автомобіля та здійснити ряд інших фінансових операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Юнкер Столтенберг уволен без содержания нато' Отто фон Мюллера Бундестага
16 листопада, 22:13
Значе Батько Бульбо тэпэр виноват в том,Шо Барака Барабак Гонтористрй Псаки МоХерини Райз,разхерячил в хлам Восток (ИраК Сирию Ливию Югославию итд итп) много паркопана с пургеном у кашэ жрали отряды безписюнчетых сумчатых Кончит?!) Спать пора! Уснул бычок, Лег в коробку на бочок. Сонный мишка лег в кровать, Только слон не хочет спать. Головой качает слон, Он слонихе шлёт поклон.
Оголошення
live comments feed...