• Головна
  • У Стебницькій лікарні встановили додатковий резервуар для рідкого кисню
13:32, 18 листопада
3

У Стебницькій лікарні встановили додатковий резервуар для рідкого кисню

У Стебницькій лікарні встановили додатковий резервуар для рідкого кисню

Щоб збільшити запаси рідкого кисню, в Стебницькій міській лікарні, яка лікує ковідних пацієнтів, вирішили встановити додатковий резервуар для кисню ємністю 9т. За словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, цієї осені медзаклад придбав кріоциліндр ємністю 3т, який дозволяє впродовж 1-3 днів безперебійно забезпечувати ковідних пацієнтів киснем, інформує пресслужба ДМР.

Однак, при зростанні кількості ушпиталених, хворі щоденно потребують від 1,5т до 3т кисню на добу, тож виникла гостра потреба в додатковому резервуарі.

Коли у стаціонарі Стебницької лікарні перебуває 150 пацієнтів – то кисню нам вистачає на добу. Спільно із керівництвом цієї медустановими ми вирішили взяти в оренду додатковий резервуар для кисню ємністю 9 т. Спільно два резервуари дадуть змогу зберігати до 12 т кисню для ковідних пацієнтів. Цих запасів вистачатиме на 7-9 днів, – наголошує Володимир Чуба.

За словами медиків «Стебницької міської лікарні» стан ковідних пацієнтів, які цьогоріч хворіють на недугу, характеризується важким перебігом та ускладненнями.

Є багато киснезалежних пацієнтів. В багатьох стан різко погіршується. Тому запаси рідкого кисню нам вкрай необхідні, – зазначає Наталія Стецик, керівник КНП «Стебницька міська лікарня».

Новий резервуар для кисню встановили поруч із раніше придбаним кріоциліндром. Його вже почали експлуатувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Так,от и не осталось ни рожек ни ножек от Покемонов моджахедов духманов
18 листопада, 22:39
Токсичный смог в Нью-Дели: закрываются школы, все больше детей попадают в больницы сегодня 10:30 Из-за токсичного смога в больницы Нью-Дели попадают все больше детей. Причины следственной связи последствий от причин Капиталу ЭКО номики выхлопов без хлопков
Вилка
19 листопада, 16:10
Смішно, пора закрити той гадюшник давно
БолиВия Морозко Орла i = |
20 листопада, 19:42
Вот опять окно, Где опять не спят. Может — пьют вино, Может — так сидят. Или просто — рук Не разнимут двое. В каждом доме, друг, Есть окно такое. Крик разлук и встреч — Ты, окно в ночи! Может — сотни свеч, Может — три свечи… Нет и нет уму Моему — покоя. И в моем дому Завелось такое. Помолись, дружок, за бессонный дом, За окно с вОгнем и = ×.
Оголошення
live comments feed...