• Головна
  • У Стебницькій лікарні встановили додатковий резервуар для рідкого кисню
13:32, 18 листопада 2021 р.

У Стебницькій лікарні встановили додатковий резервуар для рідкого кисню

У Стебницькій лікарні встановили додатковий резервуар для рідкого кисню

Щоб збільшити запаси рідкого кисню, в Стебницькій міській лікарні, яка лікує ковідних пацієнтів, вирішили встановити додатковий резервуар для кисню ємністю 9т. За словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, цієї осені медзаклад придбав кріоциліндр ємністю 3т, який дозволяє впродовж 1-3 днів безперебійно забезпечувати ковідних пацієнтів киснем, інформує пресслужба ДМР.

Однак, при зростанні кількості ушпиталених, хворі щоденно потребують від 1,5т до 3т кисню на добу, тож виникла гостра потреба в додатковому резервуарі.

Коли у стаціонарі Стебницької лікарні перебуває 150 пацієнтів – то кисню нам вистачає на добу. Спільно із керівництвом цієї медустановими ми вирішили взяти в оренду додатковий резервуар для кисню ємністю 9 т. Спільно два резервуари дадуть змогу зберігати до 12 т кисню для ковідних пацієнтів. Цих запасів вистачатиме на 7-9 днів, – наголошує Володимир Чуба.

За словами медиків «Стебницької міської лікарні» стан ковідних пацієнтів, які цьогоріч хворіють на недугу, характеризується важким перебігом та ускладненнями.

Є багато киснезалежних пацієнтів. В багатьох стан різко погіршується. Тому запаси рідкого кисню нам вкрай необхідні, – зазначає Наталія Стецик, керівник КНП «Стебницька міська лікарня».

Новий резервуар для кисню встановили поруч із раніше придбаним кріоциліндром. Його вже почали експлуатувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...