• Головна
  • Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні
14:40, 24 листопада 2021 р.

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

Кабінет міністрів вирішив посилити вимоги до вакцинації від коронавірусу в "жовтій" зоні адаптивного карантину.

Про це повідомили прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

У жовтому рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату одужання. Це ж правило стосується прийому відвідувачів. Останні повинні будуть вакциновані або мати сертифікат про одужання чи негативний тест", - сказав Ляшко.

Жовтий сертифікат (який підтверджує одне щеплення) тепер буде чинний тільки 30 днів замість 120 днів.

Сертифікати тепер необхідно зчитувати через додаток "Дія", а не лише перевіряти візуальну наявність. Штраф за неналежну перевірку – від 34 до 170 тисяч грн.

Нагадаємо, що зараз 19 регіонів України знаходяться в "червоній", найсуворіші зоні адаптивного карантину. Проте пік хвилі COVID-19 в Україні вже пройшов, і незабаром їх почнуть поступово повертати в "жовту" зону.

У межах жовтого рівня заборонено, зокрема, проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м площі, а кінотеатри та інші заклади культури мають обмеження на кількість заповнених місць. Обмеження стосуються спортзалів і фітнес-центрів.

Проте обмеження "жовтого" рівня не застосовуються у випадках, якщо всі учасники (відвідувачі) та усі організатори масових заходів, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19.

Для роботи на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б "жовтий" внутрішній COVID-сертифікат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...