• Головна
  • Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні
14:40, 24 листопада
1

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

Кабінет міністрів вирішив посилити вимоги до вакцинації від коронавірусу в "жовтій" зоні адаптивного карантину.

Про це повідомили прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

Кабмін посилив вимоги до вакцинації у "жовтій" зоні

У жовтому рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату одужання. Це ж правило стосується прийому відвідувачів. Останні повинні будуть вакциновані або мати сертифікат про одужання чи негативний тест", - сказав Ляшко.

Жовтий сертифікат (який підтверджує одне щеплення) тепер буде чинний тільки 30 днів замість 120 днів.

Сертифікати тепер необхідно зчитувати через додаток "Дія", а не лише перевіряти візуальну наявність. Штраф за неналежну перевірку – від 34 до 170 тисяч грн.

Нагадаємо, що зараз 19 регіонів України знаходяться в "червоній", найсуворіші зоні адаптивного карантину. Проте пік хвилі COVID-19 в Україні вже пройшов, і незабаром їх почнуть поступово повертати в "жовту" зону.

У межах жовтого рівня заборонено, зокрема, проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м площі, а кінотеатри та інші заклади культури мають обмеження на кількість заповнених місць. Обмеження стосуються спортзалів і фітнес-центрів.

Проте обмеження "жовтого" рівня не застосовуються у випадках, якщо всі учасники (відвідувачі) та усі організатори масових заходів, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19.

Для роботи на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б "жовтий" внутрішній COVID-сертифікат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Бедные литовские эстонцы ТихОновськи, теперь будут щнырять по разбитым красным фонарям ища ко'му' отдать те 5$
25 листопада, 13:23
Странные вещи творятся в городке Кранвиле: накануне выборов мэра одна за другой исчезают симпатичные блондинки. Население в панике, и претенденты на высокий пост ради голосов избирателей решают поучаствовать в розыске девушек. Каждый нанимает детектива, готового все перевернуть вверх дном, лишь бы его босс оказался первым…>30 лямом поголовья после реформ суп рун, идёт открытый геноцид племени головастиков болота ФаUtэр,которые ложились без хим.анализа и четких данных химии под наркоз нато' укол лаб.раб.Брависсимо попуассам канибалам,попутавшим по Компасса Запад ло и не рентабельный Восток Донбасса.₽$:Мышина охота в разгаре,кто из яночек с ЕЗ в очереди на укольчик от Эболы пташиного клекота Бури саХара в стакане граненных плоскостей фрицев костей Эльбы Вязов.(сначало заражают,а потом шаманский бубен с проклятым Хоупом на "счастье" проклятых скифских курганов Тутанхамона, забирают себе на горб у раю собирая пыль шмали у аду надеясь на Лесника Джунглей wydy )
Оголошення
live comments feed...