• Головна
  • Бібліотека села Верхні Гаї увійшла у “ТОП-10 кращих бібліотек Львівщини”
14:37, 26 листопада 2021 р.

Бібліотека села Верхні Гаї увійшла у “ТОП-10 кращих бібліотек Львівщини”

Бібліотека села Верхні Гаї увійшла у “ТОП-10 кращих бібліотек Львівщини”

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації у травні започаткував конкурс “ТОП-10 бібліотек Львівщини”.

Мета конкурсу – виокремлення та нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на подальший розвиток та осучаснення. Цьогоріч на конкурс подали 110 заявок.

Бібліотека Дрогобицької територіальної громади стала однією з кращих – мова іде про книгозбірню села Верхні Гаї, інформує пресслужба ДМР.

За умовами конкурсу – працівники бібліотеки у селі Верхні Гаї отримали 60 тисяч гривень. Ці кошти вони використали на придбання нових меблів для книгозбірні, придбання проектора та іншого необхідного обладнання. Відтак бібліотека отримала новий подих для життя та осучаснилася.

Як стверджують в Управлінні культури та розвитку туризму ДМР, чергова перемога на шляху до перетворення бібліотек Дрогобицької територіальної громади на сучасні культурно-освітні простори!

Останній рік був великим випробуванням для усіх сфер культури. Через карантинні обмеження і бібліотекам довелося переводити свою діяльність в онлайн-режим. Та завдяки цьому, сьогодні бібліотеки постійно винаходять нові формати співпраці з читачами. І це великий крок на шляху до цифровізації бібліотек та їх реорганізації в сучасні культурні центри, – резюмує заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Тетяна Плугатор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...