• Головна
  • Марію Головкевич, Володимира Бараняка та Романа Гарасим’яка нагородили орденами та відзнакою «30-років Незалежності України»
14:59, 7 грудня 2021 р.

Марію Головкевич, Володимира Бараняка та Романа Гарасим’яка нагородили орденами та відзнакою «30-років Незалежності України»

Марію Головкевич, Володимира Бараняка та Романа Гарасим’яка нагородили орденами та відзнакою «30-років Незалежності України»

5 грудня в Україні відзначили День волонтера. Це свято кожного, хто допомагає людям і робить це за покликом серця, не чекаючи подяк, нагород чи визнання. Дрогобиччина славиться своїми волонтерами, людьми, які за покликом серця допомагають та підтримують наших воїнів, а також долучаються до різноманітних соціальних ініціатив у місті, інформує пресслужба ДМР.

7 грудня під час чергового сесійного засідання Дрогобицької міської ради у мармуровій залі ратуші нагородили трьох дрогобичан – Орденом «За заслуги перед містом» Романа Гарасим’юка, Орденом “За благодійність та меценатство” – Марію Головкевич та відзнакою “30-років Незалежності України” – Володимира Баранюка. Їх відзначили як справжніх патріотів краю та подякували за самовільне служіння. Нагороди вручив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Присутні в залі стоячи оплесками вітали благодійників.

Дякую усім Вам за підтримку, бо без Вас жоден волонтер не зробив би абсолютно нічого. Дякую нашим військовим, які тримають для нас мирне небо на Сході нашої держави, лиш в єдності наша сила, – наголосила у подячному слові Марія Головкевич.

Почесну відзнаку «30-років Незалежності України» отримав патріот міста та волонтер – Володимир Бараняк.

Я дякую за нагороду, однак хочу попросити вибачення в наших хлопців, які сьогодні в окопах боронять нашу державність. Вибачте всі, кого ми не вберегли. Кажуть, що ми волонтери робимо багато, однак мені здається, що замало – можемо більше, можемо глибше! Головне не втрачати інтерес та розуміти – разом ми сильні, – підкреслив Володимир Бараняк.

Додамо, Марія Головкевич – знана у Дрогобичі та за його межами громадська та культурна діячка, яка займає активну громадську позицію. З початком війни на Сході України створила Волонтерську групу «Дрогобич-Захід», вперше у Дрогобичі організувала благодійні ярмарки, аукціони писаних ікон тощо на підтримку наших воїнів. На сьогодні – завідувач відділу історії музею «Дрогобиччина».

Володимир Бараняк – з початку бойових дій на Сході України займається активною волонтерською діяльністю, часто відвідував позиції наших військових на передовій. В серпні 2014 р. став учасником ГІ «Резервіст». А також з 2014 р. волонтер у складі ГІ «Дрогобич SOS Допомога Армії» та низки інших громадських організацій. На сьогодні – керуючий Дрогобицькою філією Акціонерного Товариства « ОщадБанк».

Роман Гарасим’як – з 2014 по 2015 рр., перебуваючи в зоні проведення АТО, зарекомендував себе як зразковий військовослужбовець за що неодноразово був відзначений грамотами та подяками командуванням Штабу сектору «С» АТО. Є активним учасником громадських рухів ГО «Меч Арея», «Інвалідів-учасників АТО», «Золоті Леви» та ряду інших. На сьогодні – директор ТОВ «Дрогобицький бетонний завод».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...