• Головна
  • У місто Котермака завітали депутати Львівської обласної ради із фракції «Самопоміч»
14:41, 15 січня 2022 р.

У місто Котермака завітали депутати Львівської обласної ради із фракції «Самопоміч»

У місто Котермака завітали депутати Львівської обласної ради із фракції «Самопоміч»

13 січня у Дрогобич на запрошення Лесі Татарської, начальниці відділу культури та мистецтв Управління культури та розвитку туризму, приїхали Парасковія Дворянин, депутатка Львівської обласної ради, Тетяна Письменна, депутатка обласної ради, член комісії з питань культури ЛОР та Василь Гладкий, начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

У місто Котермака завітали депутати Львівської обласної ради із фракції «Самопоміч», фото-1

Під час візиту гості відвідали Львівський академічний музично-драматичний театри ім. Юрія Дрогобича. Там їх привітно зустрів директор театру Микола Гнатенко.

У місто Котермака завітали депутати Львівської обласної ради із фракції «Самопоміч», фото-2

Так як нам потрібно, на кошти платників податку, розвивати обласні структури, які в нашому підпорядкування і розраховують на наші кошти, то в мене є ідея залучати обласні структури до більшої кількості виступів, концертів на які область витрачає кошти. У Львові, у Сихівському районі є великий центр творчості імені Олександра Довженка. Сихів – це величезний спальний район. І власне з директором театру ми проговорили про те, щоб вони кілька разів на рік приїжджали на гастролі у цей Культурно-освітній центр, і таким чином, область зможе з програми спів фінансувати їхні витрати, наприклад, транспортні. Хоча вони мають свій автобус, але пальне їм потрібне. Просила керівника департаменту врахувати безкоштовні місця для соціально-незахищених верств населення – багатодітні сім’ї, діти з інвалідністю, якщо це будуть дитячі вистави, а якщо вистави для дорослих , то відповідно – люди з інвалідністю, воїни АТО. Директор театру, пан, Микола, натхненний, цікавий чоловік, котрий готовий до співпраці, котра принесе кошти та розвиток театру. Таким щирим людям завжди хочеться допомогти, - повідомила Тетяна Письменна, депутатка обласної ради, член комісії з питань культури ЛОР.

Також обласні депутати потрапили до Дрогобицької солеварні, найстарішого підприємства України, яке збереглося ще з 1390 року. Ознайомилися з давньою історією та технологією виробництва, і звичайно, скуштували дрогобицьку сіль.

Під час візиту на солеварню ми поспілкувалися з Оксаною Бундою, головною технологинею Дрогобицької солеварні, котра живе долею старовинного підприємства та побачили, що кімната в котрій зберігається сувенірна продукція для туристів перебуває у незадовільному стані. Тому прийняли рішення допомогти із ремонтом цього  приміщення, щоб туристи могли оглядати та придбати сувеніри у належних та комфортних умовах, - Андрій Паутинка, депутат ДМР. 

Родзинкою приїзду став фестиваль різдвяної випічки «Ґаздиня фест», на якому були презентовані смаколики від різних господинь з усієї Дрогобицької ТГ. Деякі з почесних гостей, а саме Парасковія Дворянин, Тетяна Письменна та Василь Гладкий, були у журі, яке оцінювало ґаздинь.

У місто Котермака завітали депутати Львівської обласної ради із фракції «Самопоміч», фото-5

Додамо, обласні депутати від фракціі Самопоміч часто з діловими і дружніми візитами відвідують Дрогобич, а відтак, допомагають залучати коштив із обласного та державного бюджетів на реалізацію різноманітних проектіа у місті Котермака.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...