• Головна
  • Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись е-квитком у транспорті
14:16, 3 лютого 2022 р.

Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись е-квитком у транспорті

Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись е-квитком у транспорті

Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись електронним квитком у приміському та міжміському громадському транспорті. Область є першою в Україні, хто впроваджує е-квиток на обласному рівні, пишуть у Львівській ОДА.

До 4 березня потенційних інвесторів запрошують до участі в конкурсі, який відбудеться 10 березня, повідомили на спеціальному брифінгу ЛОДА сьогодні, 2 лютого. У втіленні цього проєкту не буде витрачено ні копійки бюджетних коштів, адже всі витрати візьме на себе інвестор.

Подібна співпраця дозволить мешканцям Львівської області розраховуватися однією карткою чи додатком у всіх транспортних засобах області.

''Впровадження е-квитка дозволить вести чіткий облік пасажирів, які користуються транспортом. Це допоможе відстежувати пасажиропотоки на автобусних маршрутах для подальшої корекції збільшення чи зменшення автобусів на конкретних маршрутах. Цим же ж вдасться краще забезпечити мешканців Львівщини більш якісними та регулярнішими пасажирськими перевезеннями на маршрутах, де є така потреба'', - сказав заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

Для довідки: у Львівської області пасажиропотік міжміських приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування складає 50 млн осіб і кожен п'ятий пасажир є пільгової категорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...