![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:16, 3 лютого 2022 р.
Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись е-квитком у транспорті
![Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись е-квитко... Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись е-квитком у транспорті](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вже до кінця року мешканці Львівщини зможуть користуватись електронним квитком у приміському та міжміському громадському транспорті. Область є першою в Україні, хто впроваджує е-квиток на обласному рівні, пишуть у Львівській ОДА.
До 4 березня потенційних інвесторів запрошують до участі в конкурсі, який відбудеться 10 березня, повідомили на спеціальному брифінгу ЛОДА сьогодні, 2 лютого. У втіленні цього проєкту не буде витрачено ні копійки бюджетних коштів, адже всі витрати візьме на себе інвестор.
Подібна співпраця дозволить мешканцям Львівської області розраховуватися однією карткою чи додатком у всіх транспортних засобах області.
''Впровадження е-квитка дозволить вести чіткий облік пасажирів, які користуються транспортом. Це допоможе відстежувати пасажиропотоки на автобусних маршрутах для подальшої корекції збільшення чи зменшення автобусів на конкретних маршрутах. Цим же ж вдасться краще забезпечити мешканців Львівщини більш якісними та регулярнішими пасажирськими перевезеннями на маршрутах, де є така потреба'', - сказав заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.
Для довідки: у Львівської області пасажиропотік міжміських приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування складає 50 млн осіб і кожен п'ятий пасажир є пільгової категорії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...