![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:04, 9 лютого 2022 р.
У Дрогобичі КП "ТІЦ" ініціює сертифікацію місцевих гідів
![У Дрогобичі КП "ТІЦ" ініціює сертифікацію місцевих гідів У Дрогобичі КП "ТІЦ" ініціює сертифікацію місцевих гідів](/dist-assets/images/cap.jpg)
КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» ініціює сертифікацію гідів та працює над створенням їхнього реєстру. Про це розповіла новопризначена керівниця ТІЦу Ірина Марків, - повідомляє пресслужба ДМР.
Коли гості приїжджають у наше місто, дуже важливо, щоб вони могли отримати безліч гарних вражень. Більшість відвідувачів потребують екскурсоводів, щоб краще дізнатись про Дрогобич, його історичні місця і не тільки. Саме тому, ми вважали за необхідне зібрати інформацію про місцевих гідів та послуги, які вони можуть надати в одному реєстрі, а також пропонуємо, щоб наші гіди пройшли відповідну сертифікацію, – коментує Ірина Марків.
Проект із сертифікації гідів Туристично інформаційний центр міста реалізовує спільно із Туристичним центром Трускавця та Дрогобицьким педагогічним університетом імені І.Франка. Навчання мають проходити на базі альма-матері Дрогобича на ZOOM платформі. До курсів закликають зголошуватися гідів міста Котермака, Трускавця, Східниці, Борислава та інших міст.
Навчання включатиме в себе кілька лекцій, по завершенні яких учасники мають захистити мікро-проекти із історії міст-сусідів. Також в рамках навчання передбачені і виїзні лекції, – додає керівниця ТІЦу.
Уже відомо, що 19 гідів зголосилися на сертифікацію. Після проходження повноцінного курсу навчань, гіди отримають відповідні сертифікати. Вони засвідчуватимуть, що екскурсоводи працюють легально, а їхні послуги є компетентними.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...