![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
13:46, 11 лютого 2022 р.
Інспектори з контролю за дотриманням ПДР за два роки виписали 10 тисяч штрафів
![Інспектори з контролю за дотриманням ПДР за два роки виписали 10 ти... Інспектори з контролю за дотриманням ПДР за два роки виписали 10 тисяч штрафів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Впродовж двох років інспектори з паркування та благоустрою відділу безпеки та контролю департаменту міського господарства здійснюють контроль за дотриманням правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів на території Дрогобича.
За цей час інспекторами зафіксовано понад 10 000 порушень правил дорожнього руху щодо яких, відповідно до вимог ч. 3 ст. 2791 КУпАП, на лобовому склі транспортних засобів розміщують повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, інформує пресслужба ДМР.
Як стверджують контролери за дотриманням правил дорожнього руху, серед порушників були й такі, що не визнавали факту вчинення правопорушення та скористалися своїм правом на оскарження постанов про накладення адміністративного стягнення (штрафу) у судовому порядку. Однак у задоволенні усіх заявлених позовних вимог таким особам, за рішеннями суду, було відмовлено, адже інспектори при розгляді справ про адміністративні правопорушення та винесені постанови діють правомірно, в межах своїх повноважень, у спосіб, передбачений законом, та дотримуються усіх вимог КУпАП.
Звертаємо увагу водіїв на те, що здійснювати зупинку та стоянку транспортних засобів слід лише у дозволених правилами дорожнього руху місцях, оскільки розміщення автомобіля з порушенням вимог ч. 1 ст. 122 КУпАП тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 грн, а з порушенням вимог ч. 3 ст. 122 КУпАП – 680 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
09:53, 19 липня
10
live comments feed...