• Головна
  • Гангрена для путіна або для України відкриваються нові геополітичні можливості - Роман Кізима
17:57, 22 лютого 2022 р.

Гангрена для путіна або для України відкриваються нові геополітичні можливості - Роман Кізима

Гангрена для путіна або для України відкриваються нові геополітичні можливості - Роман Кізима

Легітимація окупації ОРДЛО не була несподіванкою. З одного боку східному вождю потрібні перемоги, а з іншого — страшно. Останні події із визнанням «молодих республік» — це для нього можливість відповзти й зберегти обличчя. Мовляв, Акела не промахнувся, а просто хитро зманеврував.

З цих подій виходить ціла палітра нових можливостей та загроз. Хороша новина, що поки велика війна переноситься. Усі загрози незабаром будуть йти з боку «ДНР» і «ЛНР». Також потрібен певний час для перетравлення офіційно окупованих територій, формування нових уже офіційних ударних угрупувань, військових баз, адаптація місцевого «недозаконодавства». Звідси заяви про рубль на цих територіях, про нові договори тощо. Відповідно ми виграли трохи часу на збільшення потужності ЗСУ та побудову мережі сил територіальної оборони. Також позитивним є факт скидання «мінського» зашморгу. Пастка, в яку 8 років тому заганяли нас, не спрацювала. Це відкриває нові геополітичні можливості для України почати з «чистого листа».

З іншого боку загрози повномасштабного нападу не зменшилися. Ба більше. У гітлера XXI століття тепер з’явилося нове, але не свіже гарматне м’ясо у вигляді колаборантів «ДНР» і «ЛНР». І якщо своїх не шкода, то тих «утилізовувати» будуть на ура. Ще й до цього, для внутрішнього споживача буде гарна легенда про громадянську війну, коли одні українці вбивають інших.

Разом з тим, потрібно розуміти, що стратегічна ціль окупантів є не захоплення окремих районів, чи навіть цілого Донбасу! Їм потрібна уся Україна на блюдечку. Для цього потрібна повномасштабна військова атака і захоплення великою частини України, або ослаблення державного організму раковою пухлиною ОРДЛО, яка буде знищувати здорові клітини державності та насаджувати свої «русскомірні».

Як відомо, на теренах «ДНР» і «ЛНР» протягом 8 років процвітав бандитизм, рекет, віджим майна, екологічна криза та знищення економіки. Десятки тисяч людей не мають постійних заробітків, не зрозуміла перспектива соціальних послуг, майбутніх пенсій тощо. Усі працездатні, інтелектуальні мешканці окупованих територій давно виїхали. Залишились, окрім соціально не захищених верств лише бюджетники та різні маргіналізовані елементи, які або заробляють на війні, або займаються відвертим побутовим криміналом. А їх далі треба годувати, утримувати, контролювати, скидати пар агресії. Потрібно робити щось з екологічною катастрофою, яка нависає над цією багатостраждальною землею…

Подальше освоєння Московією цих територій може завершитися для неї новим соціальним вибухом. Десятки тисяч кримінальних елементів будуть так чи інакше інтегровані в тіло нової недоімперії — країни, яка уже сидить однією півкулею на пороховій бочці кавказького екстремізму. Можемо привітати керівництво ерефії з черговим «геніальним» геополітичним кроком подальшого розмивання їх ідентичності. Можливості для травлення цим велетнем на глиняних ногах вичерпуються. Нам залишається розвиватися і чекати, поки тіло охолоне. Але чекати активно – чистити зброю, розвивати збройні сили та територіальну оборону!

Роман Кізима депутат Львівської обласної ради, фракція «Самопоміч» 

За матеріалами zaxid.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...