![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
12:35, 2 червня 2022 р.
У Дрогобичі попрощались із загиблим воїном Андрієм Шахсіновим
![Фото ДМР Фото ДМР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ДМР
Дрогобиччина в жалобі, – у війні з російськими загарбниками наша громада втратила ще одного захисника, 38-річного дрогобичанина Андрія Шахсінова. У середу, 1 червня, тіло героя зустрічали з почестями мешканці громади, які вийшли з лампадками та прапорами на вулиці міста, інформує медіацентр ДМР.
Андрій народився 14 листопада 1983 року, проживав у Дрогобичі. Закінчив Дрогобицьку загальноосвітню школу №16 та Дрогобицький коледж нафти і газу.
По завершенні навчання він одразу пішов на строкову службу в Збройні Сили України. Був молодшим сержантом ЗСУ. У 2014 році з перших днів війни пішов добровольцем захищати країну в зону бойових дій.
Під час повномасштабного вторгнення росії на українські землі перебував за кордоном. В перші ж дні Андрій покинув роботу, поїхав додому та знову одним із перших став на захист України.Загинув Андрій Шахсінов 29 травня 2022 року від осколкового поранення поблизу Слов’янська.
У воїна залишилась мама та брат.
1 червня, конвой з тілом загиблого воїна зустріли на Перехресті Героїв. Згодом тіло загиблого захисника провезли з почестями по вулицях Стрийській та Грушевського, вздовж яких вишикувалось чимало небайдужих мешканців громади – з лампадками, квітами та прапорами.
Тіло загиблого героя привезли в капличку Миколая Чернецького, що біля церкви Йосафата на вулиці Грушевського. Тут відбувся поминальний парастас.
Чин похорону героя провели сьогодні, 2 червня, об 11:00 в церкві святого Йосафата на вулиці Грушевського в Дрогобичі.
Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
12:49, 17 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...