![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:28, 6 червня 2022 р.
Романтика воєнного часу: у Дрогобичі нацгвардієць освідчився коханій на Вежі Ратуші
![Фото ДМР Фото ДМР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ДМР
Вона сказала «Так!» – військовий освідчився коханій на Вежі Ратуші.
Володимир – військовий, народився на Львівщині. Зі своєю обраницею познайомилися у соціальних мережах. Катерина уродженка Харкова. Після кількох зустрічей хлопець зрозумів, що це його доля.
Завдяки команді Туристично-інформаційного центру міста та побратимам Володимира, освідчення вдалося організувати на Вежі Ратуші. На пропозицію вийти заміж, без вагань Катерина відповідала «Так!». Після того як закохані спустилися з Вежі Ратуші, їхні емоції зафіксували об’єктиви фотокамер біля фонтану «Закохана пара», інформує медіацентр ДМР.
Організовувати такі події – це приємна робота. Також це й своєрідна промоція оглядового майданчика Вежі Ратуші. На наступні вихідні маємо знову освідчення від хлопця, який також бажає запропонувати руку своїй коханій, – коментує керівниця ТІЦу Ірина Марків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
live comments feed...